Dziś mamy:16 September, 2021

KONKURS: Odpowiedz na pytanie i zgarnij pakiet Eleven Sports

Już w tę sobotę rozpocznie się 18. kolejka LaLiga Santander, w trakcie której Atlético podejmie u siebie Getafe. Tradycyjnie mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy 72-godzinne pakiety z dostępem do kanałów Eleven Sports.

Aby wygrać, należy poprawnie odpowiedzieć w komentarzu pod tym newsem na jedno z trzech poniższych pytań dotyczących najbliższego rywala, Getafe. Obowiązuje zasada “kto pierwszy ten lepszy”. Najszybsza odpowiedź na każde z konkursowych pytań zostanie nagrodzona pakietem. Uwaga: jeden użytkownik może wygrać maksymalnie jeden pakiet. Kody będzie można aktywować do 8 stycznia do godziny 23:59.

Dodanie odpowiedzi na kolejne pytanie jest możliwe tylko w sytuacji, w której nie udało się zdobyć nagrody za pierwszym podejściem. Każdemu przysługuje jedno podejście na jedno pytanie – w przypadku błędnej odpowiedzi na jedno z pytań, trzeba wybrać inne pytanie. Zwycięzcy otrzymają kody za pośrednictwem wiadomości prywatnych na naszej stronie.

Pytania konkursowe:

1. Szybki powrót do Primera División sprawił, że Getafe na nowo rozpoczęło budowanie swojej marki. Sportowy sukces i akcje promocyjne przyczyniły się do pobicia rekordu sprzedanych karnetów. Ilu kibiców Azulones wykupiło przed sezonem abonament na mecze rozgrywane na Coliseum? Proszę podać przybliżoną liczbę.

2. Getafe nierzadko ma dość oryginalne pomysły na to, w jaki sposób konsekwentnie poszerzać grono swoich kibiców. W 2015 roku Azulones wypuścili na rynek dość osobliwą aplikację, która z miejsca znalazła się na ustach większości kibiców w Hiszpanii. Proszę podać jej nazwę, sposób działania oraz jak miała wpłynąć na wzrost liczby fanów Getafe.

3. W listopadzie kibice Getafe wybrali za pośrednictwem MARKI najlepszą jedenastkę i najlepszego trenera w historii klubu. Kto znalazł się wśród wyróżnionych osób? Proszę podać ich imiona i nazwiska, a w przypadku piłkarzy także pozycje na boisku.

Powodzenia!Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bilev
Bilev
2021 lat temu

1. 12 000 karnetów

*****

Poprawna odpowiedź. Zaraz otrzymasz kod w wiadomości prywatnej. [Dylan]

Kuszlyk
Kuszlyk
2021 lat temu

2) Ta aplikacja to Getafinder. Funkcjonuje ono podobnie do Tindera, czyli wyszukuje pobliskie osoby i pomaga zawiązać nowe znajomości. Miała ona na celu pomóc fanom Getafe we wspólnym spotkaniu się, co miało przełożyć się na wzrost liczby kibiców na stadionie.

*****

Poprawna odpowiedź. Od siebie dodam, że działała jedynie na i wokół Coliseum, by nie była używana przez fanów innych klubów. Zaraz otrzymasz kod w wiadomości prywatnej. [Dylan]

Damian Śliwa
Damian Śliwa
2021 lat temu

Roberto Abbondanzieri (bramkarz); Cosmin Contra ( prawy obrońca), Cata Diaz (środkowy obrońca), David Belenguer (środkowy obrońca), Mariano Pernia (prawy obronca); Pedro Leon (prawy pomocnik), Javier Casquero (środkowy pomocnik), Rubén de la Red (defensywny pomocnik), Esteban Granero (środkowy pomocnik); Roberto Soldado (środkowy napastnik), Dani Guiza ( środkowy napastnik)
Trener: Bernd Schuster

*****

Poprawna odpowiedź. Zaraz otrzymasz kod w wiadomości prywatnej. [Dylan]

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x