Borussia Dortmund vs Atletico Madryt
0dn.9godz.7min.
12.20 X3.60 23.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Kolejne zwycięstwo Atletico B

Atletico B odniosło drugie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach Segunda Division B (Grupa I). Wydaje się więc, że ostatnia fatalna passa meczów bez zwycięstwa minęła na dobre i kryzys formy został na jakiś czas zażegnany. Tym razem podopieczni Milinko Panticia pokonali na własnym boisku jeden z gorszych zespołów w lidze – Marino. Na prowadzenie w 11. minucie gospodarzy wyprowadził Luque, a przyczynił się do tego w dużym stopniu Kader. Piłkarze cantery cały czas mieli przewagę i stwarzali sobie kolejne sytuacje, ale przez długi czas nic więcej z nich nie wynikało. Aż do 85. minuty, kiedy wynik meczu na 2:0 ustalił Ndoye. Poza 3 punktami cieszy fakt, że po raz kolejny defensywa Atletico B zagrała na 0 z tyłu. Dzięki temu, z zaledwie 23 straconymi bramkami w 25 kolejkach piłkarze rezerw są w ścisłej czołówce najlepszych linii obrony w całej lidze.

Skład Atletico B: Iago – Regalon, Cesar Ortiz, Michel, Javi Cantero – Saul, Noguera (Sergio Marcos 76′), Kader (Gerard 86′), Cidoncha, Luque – Pedro (Ndoye 64′).

Bramki: 1:0 – Luque 11′, 2:0 – Ndoye 85′