Dziś mamy:24 April, 2024
3dn.15godz.53min.
11.95 X3.30 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Kolejna porażka Atletico B

Niestety. Piłkarze Atletico B ponieśli dziś kolejną porażkę w tym sezonie. Wynik meczu jest dość zaskakujący, bowiem podopieczni Alfredo Santaeleny przegrali u siebie 0:2 z San Sebastian Reyes, czyli drużyną, która do tej pory znajdowała się w strefie spadkowej. Młodzi Rojiblancos rozpoczęli to spotkanie całkiem nieźle. W pierwszej połowie bliscy strzelenia goli byli Pedro Martin i Saul Niguez. Przez pierwsze 45 minut gospodarze przeważali i wydawało się, że kwestią czasu jest zdobycie bramek i zgarnięcie kompletu punktów. Niespodziewanie tuż po wznowieniu gry po przerwie na prowadzenie wyszli goście. Niezłą akcję San Sebastian Reyes skutecznym strzałem zakończył Bidari. Atletico B próbowało odpowiedzieć, ale podopieczni Santaeleny byli bezradni wobec rywali, którzy cofnęli się do defensywy. Nie pomogło nawet to, że ostatnie pół godziny gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo starań nie udało się wyrównać, a najlepszą okazję zmarnował Oliver Torres. Tym samym młodzi Rojiblancos znaleźli się w strefie spadkowej. Szansą na wydostanie się się z niej będzie najbliższe wyjazdowe spotkanie, w którym przeciwnikiem będzie przedostatnia RSD Alcala. Mecz zostanie rozegrany za tydzień.

Skład Atletico B: Bounou – Javi Manquillo, Cesar, Mongil (Cidoncha 78′), Tiri – Fer Lopez (Ndoye 66′), Saul, Pedro, Oliver Torres, Omar (Ivan 46′) – Gerard