Vallecano vs Atletico Madryt
2dn.21godz.16min.
14.75 X3.30 21.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Kolejna porażka Atletico B

Niestety. Piłkarze Atletico B nie zagrali wczoraj tak, jak ich starsi koledzy i ponieśli porażkę w wyjazdowym meczu, w którym ich przeciwnikiem była RSD Alcala. Podopieczni Alfredo Santaeleny zaprezentowali się naprawdę fatalnie i przegrali aż 1:4. Gospodarze w pełni kontrolowali mecz i do przerwy prowadzili 2:0. W drugich 45 minutach konsekwentnie dominowali i dołożyli kolejne dwa gole. Bramka Gerarda w samej końcówce była jedynie trafieniem na otarcie łez. Tym samym był to piąty z rzędu mecz Atletico B bez zwycięstwa, a druga porażka z rzędu. Tym samym młóodzi Rojiblancos nadal zajmują miejsce w strefie spadkowej, tracąc 2 punkty do bezpiecznej pozycji. Za tydzień zmierzą się na własnym boisku z szóstą w tabeli Salamancą.

Skład Atletico B: Bounou – Fran, Cesar (Borja Galan 72′), Mongil, Tiri – Thomas, Saul, Noye (Ivan 51′), Cidoncha (Gerard 46′), Oliver Torres – Pedro

1:0 – Biendi 15′

2:0 – Herraez 38′

3:0 – Tello 69′

4:0 – Portilla 78′

4:1 – Gerard 86′