Atletico Madryt vs Osasuna
3dn.9godz.13min.
11.42 X4.75 26.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Juvenil A przegrało z Realem Madryt w finale Copa del Rey

Drużyna Atlético kategorii Juvenil A przegrała z Realem Madryt 1-4 po dogrywce w finale Pucharu Króla. Tym samym Rojiblancos nie zdołali obronić tytułu sprzed roku, kiedy rywalem również byli Królewscy.

Spotkanie lepiej rozpoczęli Los Blancos, którzy po niespełna kwadransie prowadzili 1-0, dzięki bramce z rzutu wolnego Óscara. Colchoneros na wyrównanie czekali prawie do końca pierwszej odsłony, kiedy dośrodkowanie z prawej strony doskonale wykończył Óscar Clemente.

Po zmianie stron obie drużyny miały kilka okazji do przechylenia szali na swoją stronę, lecz ostatecznie młodym piłkarzom nie udało się znaleźć drogi do bramki. W związku z brakiem rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie, sędzia zarządził dogrywkę.

Dodatkowe trzydzieści minut ułożyło się po myśli Galacticos. W 96. minucie do siatki trafił Alberto Fernández. Po dwóch kolejnych minutach przewaga Realu była już dwubramkowa, a gola strzelił Toni Segura. Dążący do zmniejszenia strat gracze Atleti na kilak minut przed końcem nadziali się na kontrę, po której Gelabert ustalił wynik potyczki.

Real Madryt Juvenil A – Atlético Madryt Juvenil A 4-1 po dog. (1-1, 1-1)

Skład Realu: Belman – Achraf, Cobo (Sotillos, 81’), Manu, Alex, Martín (Javi, 54’), Alberto, Toni, Dani, Óscar, Franchu (Gelabert, 68’)

Skład Atlético: Alex – Acosta (Carlos Isaac, 71’), JC, Aitor, Lalo, Mikel, Giovanni, Yael (Relu, 81), Ródenas (Pablo, 62’), Óscar (Manny, 64’), Agüero