Dziś mamy:29 March, 2024
3dn.17godz.19min.

Howard Webb sędzią meczu z Blaugraną

Angielski sędzia, Howard Webb, został wyznaczony na poprowadzenie środowej potyczki Atlético Madryt z Barceloną w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

W 2010 roku arbiter ten sędziował finał Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Interem Mediolan, a także finał Mistrzostw Świata, w którym Hiszpania pokonała Holandię 1:0 po bramce Andrésa Iniesty.

44-latek w tym sezonie prowadził już spotkanie Atlético. Los Colchoneros mierzyli się wtedy z Porto, potyczkę wygrała ekipa Diego Simeone 2:1.

Barcelona jest niepokonana, gdy sędzią jest Webb. Duma Katalonii, 1 października 2010 roku pokonała Szachtar Donieck, 8 kwietnia 2012 roku Bayern Monachium (4:0), a także 9 grudnia 2009 roku wygrała na wyjeździe z Dynamem Kijów (2:1).