Real Sociedad vs Atletico Madryt
4dn.14godz.20min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Hiszpania U-19 w półfinale ME!

Reprezentacja Hiszpanii U-19 (w składzie której jest zawodnik naszego klubu – Borja) zakończyła dziś rozgrywki fazy grupowej Mistrzostw Europy U-19, które odbywają się w Rumunii. Zwyciężając w dwóch pierwszych spotkaniach 4-1 z Belgią i 4-0 z Serbią, w ostatnim spotkaniu ulegli Turkom 0-3, jednak już przed meczem byli pewni awansu oraz pierwszego miejsca w grupie B, więc w ostatnim meczu wystąpili zawodnicy głównie rezerwowi.

Borja jak na razie nie ma powodów do zadowolenia, gdyż jak dotąd zagrał jedynie niewiele ponad 100 minut (z czego 16 minut z Serbią i 90 minut w meczu z Turcją) oraz nie strzelił żadnej bramki i raczej już do końca Mistrzostw Europy musi się pogodzić z rolą rezerwowego, gdyż będący pierwszym napastnikiem, Alvaro Morata z Realu Madryt, strzelił już na turnieju 4 gole (w tym popisał się hat-trickiem w meczu z Serbami).

W meczu o finał, młodzi reprezentanci Hiszpanii zagrają najprawdopodobniej z drugą drużyną z grupy A, a więc z Irlandią. Mecz odbędzie się 29 lipca.