Alaves vs Atletico Madryt
1dn.22godz.37min.
14.00 X3.40 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Hiszpania U-16 gromi, bramki Víctora Mollejo i Sergio Camello

Reprezentacja Hiszpanii do lat 16 w swoim drugim meczu na turnieju w Anglii pokonała drużynę gospodarzy 5-1. Udział w okazałym zwycięstwie mieli zawodnicy Atlético Madryt, Víctor Mollejo oraz Sergio Camello, którzy zdobyli po bramce.

Gracze z Półwyspu Iberyjskiego od początku spotkania przeważali w posiadaniu piłki, którą cierpliwie rozgrywali. Prowadzenie przyszło dość szybko, bo już w 8. minucie Bryan Bayón zdobył bramkę. Od tego momentu z większą intensywnością zaatakowali Anglicy, ale nie mieli szczęścia. Przed przerwą La Roja zdążyła jeszcze podwyższyć wynik za sprawą Nabila Zoubdiego

Druga odsłona rozpoczęła się od trzeciej bramki dla Hiszpanów, kiedy do siatki trafił Alejandro Rodríguez. Sytuacja gospodarzy imprezy była trudna, ale nadzieję w 52. minucie przywrócił Tyreece John-Jules. W tej samej minucie na boisko został wprowadzony Mollejo, który dwie minuty później zdobył kolejną bramkę dla podopiecznych Alberta Celadesa. Wynik spotkania ustalił kolejny rezerwowy. Camello pojawił się na murawie w 58. minucie, a w ostatniej celebrował trafienie.

Anglia U-16 – Hiszpania U-16 1-5 (0-2)

[0-1] Bryan Bayón 8’

[0-2] Nabil Zoubdi 37’

[0-3] Alejandro Rodríguez 41’

[1-3] Tyreece John-Jules 52’

[1-4] Víctor Mollejo 54’

[1-5] Sergio Camello 80’

Sędzia: Alex Kirkley (Anglia)

Wyjściowy skład Anglii: Harry Seaden – Zico Asare, Nathaniel Ogbeta, Clinton Mola, Tommy Doyle, Faustino Anjorin, Luis Longstaff, Elijah Dixon-Bonner, Tyreece John-Jules, Curtis Jones, Bobby Duncan

Skład Hiszpanii: Urena Arnau – Sergi Roviralta, Miguel Ortega, Eric Martret, Iván Ruiz, Roberto Bayón (Víctor Mollejo, 52′), Nabil Zoubdi (Sergio Camello, 58′), Bayón Bryan (Pablo Moreno, 58′), Jaume Busquets, Antonio Román, Alejandro Rodríguez (Aranu, 52′)