Atletico Madryt vs Celta Vigo
5dn.2godz.44min.
11.40 X4.75 27.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Hiszpania jedzie na Mistrzostwa Świata. Cały mecz Koke i Saúla Ñígueza

Stawka uczestników przyszłorocznych Mistrzostw Świata powiększyła się o reprezentację Hiszpanii, która bez problemów ograła Albanię 3-0. W barwach La Roja wystąpili Koke oraz Saúl Ñíguez, którzy rozegrali pełne 90 minut. Ten pierwszy zanotował ponadto asystę.

Podopieczni Julena Lopeteguiego już w pierwszej połowie rozstrzygnęli losy potyczki. Najpierw do siatki trafił Rodrigo Moreno, a prowadzenie podwyższył Isco. To właśnie przy trafieniu gracza Realu Madryt podanie otwierające zaliczył Koke. Po niespełna pół godzinie gry było już 3-0 po bramce Thiago Alcântary.

Zwycięstwo Hiszpanów było jednym z warunków koniecznych do zapewnienia sobie awansu na kolejkę przed końcem eliminacji. Drugim była strata punktów przez Włochy, które zremisowały 1-1 z Macedonia i zagrają w listopadowych barażach.