Vallecano vs Atletico Madryt
1dn.21godz.20min.
14.75 X3.30 21.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Griezmann czwarty w klasyfikacji strzelców La Liga

Antoine Griezmann dopisał do swego dorobku dwa kolejne gole w spotkaniu rozegranym przeciwko Almeríi na Vicente Calderón.

W 20. minucie meczu Francuz świetnie uwolnił się spod krycia i zdobył bramkę na 2-0 pewnie pokonując Juliána. Dziewięć minut później ustalił wynik meczu po akcji, w której w pole karne dośrodkowywał Arda Turan, a piłkę głową zgrywał Mario Mandžukić.

Reprezentant Les Bleus ma już na koncie 14 trafień w rozgrywkach ligowych i tym samym zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji strzelców ligi hiszpańskiej. Wyprzedzają go tylko Ronaldo (28), Messi (26) i Neymar (17).