Dziś mamy:14 July, 2024
27.07.2024, g. 18:00
Mecz towarzyski
Atletico Madryt vs Numancia
Do meczu pozostało:
12dn.22godz.6min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gracze cantery o pretemporadzie z pierwszą drużyną

Diego Simeone i jego sztab szkoleniowy zaprosili na pretemporadę pierwszej drużyny pięciu graczy cantery. Szczęśliwcami okazali się: Keidi Bare, Juan Moreno, Daniel Conde, Rubén Fernández oraz Sergi. Młodzi gracze w rozmowie z oficjalną stroną klubową wyrazili zadowolenie oraz przedstawili swoje cele.

 

Keidi Bare (ur. 28 sierpnia 1997 roku): – Przygotowania z pierwszym zespołem są jak sen. Dziękuję sztabowi szkoleniowemu za zaufanie. W poprzednim sezonie zaliczyłem oficjalny debiut, a teraz będę uczestniczył w pretemporadzie. Jestem bardzo szczęśliwy i dziękuję kolegom za pomoc.

 

Juan Moreno (ur. 11 maja 1997 roku): – Chciałbym podziękować za zaufanie, jakim mnie obdarzono już podczas drugiej pretemporady. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby spłacić kredyt zaufania.

 

– Na poziomie osobistym moim celem jest stała poprawa i nauka u boku wielkich graczy. Priorytetem jest utrzymanie się w Segunda B, ale musimy być również gotowi do walki o awans.

 

Rubén Fernández (ur. 7 kwietnia 1998 roku): – To spełnienie marzeń być tutaj.  Przez dziesięć lat pobytu w canterze zawsze myślałem o dostaniu się do pierwszej drużyny. Ta pretemporady czyni mnie szczęśliwym.

 

Daniel Conde (ur. 28 października 1998 roku): – Po dziesięciu latach pracy celem jest pierwsza drużyna i bycie wezwanym jest jak marzenie.

 

– Musimy dopasować intensywność i starać się zagrać na dobrym poziomie. Musimy podglądać starszych kolegów, spróbować się poprawić i zapewnić najlepszy możliwy poziom w rezerwach.

 

Sergi (ur. 26 maja 1995 roku): – Po czternastu sezonach w Atlético Madryt, po grze w kategoriach młodzieżowych, pretemporada z pierwszym zespołem jest nagrodą i luksusem.

 

– Moim zespołem jest Atlético B i zdaję sobie sprawę, że cele wyznaczy trener. Kroczenie od meczu do meczu i uzyskane wyniki pokażą nam o co możemy walczyć.

 

Źródło: atleticodemadrid.comShare
0 0 Głosy
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x