Dziś mamy:20 April, 2024
1dn.9godz.53min.
14.20 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Eduardo Salvio, Mario suarez i Miranda nie zagrają z Realem

Trójka piłkarzy Atletico Madryt – Eduardo Salvio, Mario Suarez i Miranda – nie wystąpi w najbliższą środę w derbowym meczu z Realem Madryt, który zostanie rozegrany na Vicente Calderon o 22:00. Powodem absencji wszystkich tych graczy są kartki, jakie ujrzeli oni w dzisiejszym meczu z Levante. Argentyński skrzydłowy obejrzał żółty kartonik w 50. minucie spotkania i było to dla niego 5. upomnienie w sezonie. Z kolei hiszpański środkowy pomocnik został ukarany przez sędziego niecałe 20 minut później. Dla Mario była to już jednak 10. żółta kartka w sezonie. Z kolei brazylijski stoper w ciągu 10 minut uzbierał dwa 'żółtka’ i w 83. minucie zszedł z boiska po czerwonej kartce. Wszystkie absencje będą dla Diego Simeone sporym problemem, gdyż ci trzej piłkarze są w ostatnim czasie kluczowymi w jego taktyce.