Dziś mamy:17 July, 2024
18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.53min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dominguez: Dwa kolejne mecze sš decydujšce

Alvaro Dominguez pojawił się na konferencji prasowej po zakończeniu wczorajszej sesji treningowej. Œrodkowy obrońca Atletico Madryt stwierdził, iż najbliższy tydzień „Los Colchoneros” zadecyduje o ich przyszłoœci.

Atletico w przecišgu tygodnia rozegra dwa bardzo ważne spotkania – z Getafe oraz Villarreal. Mamy dwa mecze w przecišgu kilku dni, które mogš zadecydować o przyszłoœci zespołu, jesteœmy tego œwiadomi – przyznał wychowanek Atletico.

W odniesieniu do sobotniego spotkania z FC Sevillš na Vicente Calderón, Dominguez powiedział: Widziałem dobry, w pełni zaangażowany zespół, w którym każdy dawał z siebie sto procent.

– Do końca sezonu musimy zdobyć wszystkie możliwe punkty u siebie.

O swojej pozycji w zespole, Alvaro powiedział: Skład jest wyrównany. Teraz gram ja, a odpoczywa Perea. To dowód na to, że każdy kto pojawi się w zespole jest w stanie wnieœć wiele dobrego. Mamy 20-osobowš kadrę i wszyscy chcš grać jak najczęœciej, a trener ustala jedenastkę.

– Po zwycięstwie nad Saragossš podnieœliœmy głowy. Poprawiło się morale zespołu. Każdy daje z siebie sto procent swoich możliwoœci. To jest bardzo ważne. Dzięki temu można osišgać wyniki.Share
0 0 Głosy
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x