Dziś mamy:24 April, 2024
2dn.22godz.4min.

Celaya 3-1 Atlético San Luis: Kolejny wyjazdowy mecz bez zwycięstwa

W meczu 10. kolejki Ascenso MX Atlético San Luis uległo Celayi 1-3. Gracze Salvadora Reyesa mają ewidentny problem z meczami wyjazdowymi, gdyż nie zdołali jeszcze w tym sezonie wygrać podczas delegacji.

Spotkanie doskonale rozpoczęli goście, którzy od 16. minuty prowadzili po fantastycznym uderzeniu Pablo Oliveiry z dystansu. Było to jednak dobre złego końca, gdyż po nieco pół godzinie gry rywale byli na prowadzeniu po trafieniach Abrahama Riestry oraz Rodolfo Salinasa. Obaj wykorzystali dośrodkowania z lewej strony. Filii Rojiblancos nie udało się doprowadzić do wyrównania, a w doliczonym czasie drugiej połowy stracili trzecią bramkę, której autorem był Mitchel Oviedo.

Po meczu doszło do przykrego incydentu. Część kibiców ekipy z San Luis zaczęła rzucać szklanymi butelkami w fanów drużyny przeciwnej i ranili dwóch policjantów, którzy starali się powstrzymać agresorów.

Po porażce Atlético spadło na ósme miejsce w tabeli, lecz traci jedynie trzy punkty do lidera. Kolejnym rywalem będzie Correcaminos, a do starcia dojdzie na Alfonso Lastras 13 października o 20:00 (14 października, 3:00 czasu „polskiego”).

Celaya – Atlético San Luis 3-1 (2-1)

[0-1] Pablo Oliveira 16’

[1-1] Abraham Riestra 29’

[2-1] Rodolfo Salinas 33’

[3-1] Mitchel Oviedo 90+3’

Żółte kartki: Toloza, Ruiz, Contreras (Celaya); González, Hernández, Vera, dos Santos

Sędzia: Alejandro Funk Villafañe

Skład Celayi: Juan Roldán – Abraham Riestra, Luis Padilla, Leobardo López, Rodolfo Salinas (Mitchel Oviedo, 89’), Ignacio Torres, Edson Gutiérrez, Juan Pérez (Facundo Juárez, 72’), Ángel Reyna, Pablo Ruiz (Luis Pavez, 78’), Saúl Toloza

Skład Atlético: Alejandro Palacios – Borja González, Emilio Mac Eachen, Alejandro Castro , Erik Vera (Jonathan dos Santos, 69’) – David Castro, Óscar Hernández (Jonathan Espiricueta, 76’), Sánchez, Gerardo Escobedo (Santiago Palacios, 87’) – Sebastián Penco, Pablo Olivera