Dziś mamy:19 April, 2024
2dn.7godz.0min.

Bramka Koke i zwycięstwo Hiszpanów

Reprezentacja Hiszpanii pokonała Chorwację 2-0 w meczu rozgrywanym w ramach eliminacji Mistrzostw Europy do lat 21. W tym spotkaniu wystąpił pomocnik Atletico Madryt, Jorge Resurrección znany bardziej jako Koke. Młody Rojiblanco rozegrał dobre spotkanie i otworzył wynik tego spotkania w 17 minucie meczu.

Na dwubramkowe prowadzenie reprezentacje La Furia Roja w 57 minucie spotkania wyprowadził Rodrigo Moreno, który na co dzień reprezentuje barwy portugalskiej Benficy Lizbona.

Także powołanie na to spotkanie otrzymał Joel Robles. Jednak młody bramkarz przesiedział całe 90 minut na ławce rezerwowych.

Chorwacja U-21 0-2 Hiszpania U-21

17′ Koke 0-1

57′ Rodrigo Moreno 0-2