Atletico Madryt vs Osasuna
3dn.14godz.55min.
11.42 X4.75 26.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético San Luis vs Juárez: Pierwsze zwycięstwo meksykańskiej filii

W meczu 2. kolejki Ascenso MX Atlético San Luis pokonało na własnym stadionie FC Juárez 2-0, zdobywając w ten sposób pierwsze punkty w trwającym sezonie.

Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 7. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Borjy Gonzáleza, który niepilnowany skierował futbolówkę do siatki pewnym strzałem z woleja. Gracz w ubiegłym sezonie reprezentował rezerwy Rojiblancos. w 32. minucie Magno zagrał piłkę ręką w polu karnym, wobec czego sędzia wskazał na 11. metr. Do wykonania „jedenastki” podszedł Pablo Olivera i uderzeniem w górny róg nie dał szans bramkarzowi.

W drugiej połowie obie ekipy miały kilka okazji do zmiany rezultatu, lecz ostatecznie utrzymał się wynik sprzed przerwy. Piłkarze z San Luis odnieśli pierwsze zwycięstwo po reaktywacji jako filia Atlético Madryt. W tabeli drugiej ligi zajmują obecnie czwartą lokatę, choć nie wszystkie zespoły zdołały rozegrać swoje mecze w ramach drugiej serii gier.

Atlético San Luis – Juárez 2-0 (2-0)

[1-0] Borja González 7’

[2-0] Pablo Olivera 34’-k.

Żółte kartki: Magno, Lacerda, Carrijó (Juárez)

Frekwencja: 14 514

Skład Atlético: Alejandro Palacios – Erik Vera, Emilio Mac Eachen, Alejandro Castro, Borja González – Jorge Sánchez, Juan David Castro, Oscar Hernández (Marcos Astina, 52’), Jonathan Espericueta – Sebastián Penco (Carlos Ramos, 66’), Pablo Olivera (Jonathan Dos Santos, 85’)

Skład Juárez: Iván Vázquez Mellado – Alejandro Berber, Elson Díaz Junior, Jonathan Lacerda, Luis López – Cristian Gordillo, Lucas Da Silva (Alejandro García, 90+1’), Magno Aparecido (Irving Avalos, 61’), Mauro Fernández – Leandro Carrijó, Mario Ortíz (Ian Arellano, 72’)