Atletico Madryt vs Real Madryt
0dn.21godz.29min.
12.94 X3.46 22.48 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético San Luis 1-1 Venados: Pierwsza strata punktów na własnym terenie

W meczu 9. kolejki Ascenso MX Atlético San Luis zremisowało na własnym stadionie 1-1 z Venados. To pierwsza strata punktów oraz bramki w meczu domowym filii Rojiblancos.

Gospodarze na prowadzenie wyszli jeszcze przed przerwą, kiedy piłkę po dośrodkowaniu z lewego sektora boiska głową sięgnął Jorge Sánchez i skutecznie ją uderzył. Po zmianie stron, w 62. minucie po bardzo podobnej akcji Venados doprowadziło do wyrównania za sprawą trafienia Víctora Lojero.

Piłkarze Salvadora Reyesa zajmują drugą pozycję w tabeli, ale kolejka nie została jeszcze dokończona. W czołówce jest bardzo ciasno, gdyż różnica pomiędzy liderem, a siódmą drużyną wynosi punkt. W następnej serii gier rywalem Potosinos będzie Celaya. Mecz zostanie rozegrany 6 października o 19:00 (7 października, 2:00 czasu „polskiego”).

Atlético San Luis – Venedos 1-1 (1-0)

[1-0] Jorge Sánchez 42’

[1-1] Víctor Lojero 62’

Żółte kartki: González, Vera (Atlético); Naquecaur, Ontivero, Sánchez, Fernández, Alatorre (Venados)

Skład Atlético: Alejandro Palacios – Borja González, Emilio Mac Eachen, Alejandro Castro , Erik Vera – David Castro (Arturo Alvarado, 81’), Jorge Espiricueta, Jorge Sánchez, Gustavo Rodriguez (Gerardo Escobedo, 73’) – Sebastián Penco, Pablo Olivera

Skład Venados: Armando Navarrete – Manuel López Mondragón, Luis Sánchez (Marcelo Alatorre, 65’), Braian Molina, Gabriel Báez, Aldo Polo, Andrés Iniestra, Eduardo Fernández (Omar Islas, 84’), Francos Faría, Lucas Ontivero (Víctor Lojero, 55’), Luciano Nequecaur