Getafe CF vs Atletico Madryt
0dn.12godz.2min.
15.00 X3.40 21.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atletico remisuje z Alcorcon 1-1

Atletico Madryt wczoraj zakończyło sezon 2010/11 meczem towarzyskim, który uczcił 40. rocznicę powstania A.D. Alcorcon. Spotkanie rozgrywane na Estadio Municipal de Santo Domingo przy obecności prawie 2 tyś. widzów zakończyło się remisem 1-1.

Bramkę dla gospodarzy w 72. minucie meczu strzelił Babin, natomiast w 78 wyrównał Juanfran Torres.

Alcorcon: Eladio; Nagore, Nino,Ángel Sánchez, Bermúdez; Fernando Sales, Alberdi, Mora, Jeremy; Gerardo i Quini. W drugiej połowie pojawili się: Babin, Javi Hernández, Carlos Martínez, Montañés, David Sanz, Samuel, Rubén Anuarbe i Borja.

Atletico Madryt: Joel; Valera, Jorge, Noguera, Antonio López; Juanfran, Assunçao, Raúl García, Filipe Luis; Fran Mérida i Borja. W drugiej połowie pojawili się: Iago, Mario Suárez, Tiago, César Ortiz, Ujfalusi, Sergio Marcos, Víctor i Perea.