Atletico Madryt vs Athletic Bilbao
1dn.19godz.41min.
11.91 X3.40 24.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético Madryt B przegrywa pierwszy mecz barażowy

Rezerwy Atlético Madryt przegrały u siebie z Almagro 0-2 w pierwszej rundzie baraży o awans do Segunda División B. Wynik stawia podopiecznych Víctora Afonso w trudnej sytuacji przed rewanżem. Rojiblancos dwukrotnie pogrążył Santana.

Pierwsza połowa była intensywna, ale obie drużyny nie potrafiły znaleźć drogi do bramki. Na prowadzenie gości wyprowadził Santana w 54. minucie, kiedy po dośrodkowaniu celnym strzałem głową pokonał Bernabé. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 66. minucie. Zmiany oraz kolejne ataki ekipy z Madrytu nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, więc do rewanżu Atlético B przystąpi z dwubramkową stratą. Mecz odbędzie się 29 maja.

Atlético Madryt B – Almagro CF 0-2 (0-0)

[0-1] Santana 54’

[0-2] Santana 66’

Żółte kartki: Yuri, Amath, Néstor (Atlético ); Juan Luis, Carlos García, Gascón, Ureña, Santana, Douglas (Almagro)

Sędzia: Lara Ortega

Skład Atlético Madryt B: Bernabé – Rafa, Nacho, Iván Márquez, Dani Espejo – Benjamín, Yuri (Néstor 68’), Arona (Amath 54’), Roberto, Villa – Zakaría (Katime 68’)

Skład Almagro CF: Astillero – Juan Carlos, Carlos García (Luis Paz 77’), Juampe, De la Hoz – Juan Luis (Douglas 72’), Gascón, Pedro, Santana – Chendo, Ureña (Moraga 85’)