Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
0dn.2godz.34min.
13.05 X3.31 22.48 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético Madryt B przegrało w sparingu z Gimnásticą Segoviana

Atlético Madryt B przegrało w towarzyskim spotkaniu z Gimnásticą Segoviana 1-2. Dla rezerw Rojiblancos był to trzeci sparing w trwającej pretemporadzie po wcześniejszym remisie z Numancią i zwycięstwem nad rezerwami Getafe.

Spotkanie lepiej rozpoczęła ekipa z Kastylii i Leónu, która objęła prowadzenie w 16. minucie po trafieniu Fernána. Przed przerwą zdołał wyrównać Christian Perales. Po zmianie stron oba zespoły dążyły do przechylenia szali na swoją korzyść, a ostatecznie udało się to Gimnástice. W 66. minucie wynik ustalił Anel.

Rywal podobnie jak Colchoneros jest beniaminkiem Segunda División B, a ekipy już wkrótce będą miały okazję do rewanżu, bowiem w 1. kolejce nowego sezonu zmierzą się ze sobą.

Gimnástica – Atlético B 2-1 (1-1)

[1-0] Fernán 16’

[1-1] Christian Perales 34’

[2-1] Anel 66’

Sędzia: Alfonso Vicente Moral (Salamanka, Kastylia i León)

Skład Gimnástiki: Facundo – Borja Plaza, Álex Alonso, Guille, Javi Marcos, Manu, Asier, Dani Arribas, Ayrton, Fernan, Quino; grali także: Pablo, Anel, Ivi, Alberto, Abad, Quique, Guti, Rubén, Alfonso, Chema

Skład Atlético B: Carlos Marín – Carlos Isaac, Caio, Montoro, Rafa Muñoz, Toni Moya, Joaquín, Olabe, Perales, Ródenas, Rubén Fernández; grali także: Conde, Solana, Tachi, Aitor, Kilian, Ferreas, Christian R., Rentero, Zaka, Salomón, Manny, Juan Moreno