Dziś mamy:28 March, 2024
4dn.9godz.54min.

Atlético Juvenil A w półfinale Copa de Campeones

W wewnętrznej potyczce młodzieżowych drużyn Atlético, lepsza okazała się pierwsza drużyna Juvenil A, która pokonała Madrileño Juvenil A 4-0. Podopieczni Manolo Cano tym samym awansowali do ½ finału Copa de Campeones, gdzie ich przeciwnikiem będzie Tenerife.

Od początku meczu obie drużyny starały się przejąć kontrolę, a po kwadransie gry wynik otworzył Montero. Kilka minut później było już 2-0 za sprawą Borjy. Chwilę później mogło być 3-0, gdy karnego sprokurował bramkarz Madrileño, Christian. Golkiper zdołał się jednak zrehabilitować i obronił strzał Borjy. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron goniący wynik mieli nadzieję na bramkę kontaktową, lecz w 57. minucie losy rozstrzygnął Andy, który podwyższył prowadzenie. Wynik w doliczonym czasie gry ustalił rezerwowy Salido.

Półfinałowy mecz przeciwko Tenerife odbędzie się 2 maja o 20:00w Puertollano. Kanaryjczycy w ¼ finału pokonało Athletic 1-0. Drugą parę będą tworzyć Sporting Gijón oraz Barcelona.

Atlético Madryt Juvenil A – Atlético Madrileño Juvenil A 4-0 (2-0)

1-0 Montero 16’