Dziś mamy:20 April, 2024
1dn.0godz.57min.
14.20 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético B zremisowało 2-2 z Rayo Vallecano B, nieudany początek sezonu Atlético C

Piłkarze Atlético B rozegrali wczoraj całkiem niezłe i ciekawe spotkanie z Rayo Vallecano B (2-2). Pierwsza połowa przebiegała bardziej pod dyktando młodych Rojiblancos, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji. Jedną z nich w 34. minucie wykorzystał Sekou Keita, któremu asystował Dani Aquino. Niestety tuż przed przerwą rywale zdołali wyrównać za sprawą Rubéna Ramiro.

W drugiej połowie coraz częściej atakowali gospodarze. Mimo to, w 62. minucie Dani Aquino ponownie wyprowadził Atlético B na prowadzenie. Niestety i na tę bramkę zdołali odpowiedzieć przeciwnicy, których uratowało trafienie Nacho.

Po dwóch kolejkach podopieczni Óscara Meny mają na swoim koncie cztery punkty. Za tydzień (niedziela, 7 września, 12.00) podejmą u siebie Las Palmas B.

Skład Atlético B: David Gil – Mario Marín, Nacho Monsalve, Lucas Hernández, Dani Espejo – Benjamin, Carlos Ramos – Iván Alejo (Borja Galán 58′), Sekou Keita (Héctor Hernández 86′), Samu (Borja Martínez 72′) – Dani Aquino

Żółte kartki: Iván Alejo, Mario Marín, Samu, Benjamin

– – – – –

Nie najlepiej w nowy sezon weszło natomiast Atlético C. Roberto Fresnedoso starał się przygotować swój zespół jak najlepiej, by tym razem nie musieć do ostatniej kolejki martwić się o pozostanie w Tercera División. Niestety wyjazdowy mecz z Pozuelo nie ułożył się po ich myśli. Samo spotkanie było wyrównane, jednak znakomitych sytuacji nie zdołali wykorzystać m.in. Arona Sane i Lobato. Zemściło się to w 85. minucie, kiedy to gola na wagę zwycięstwa strzelił dla gospodarzy Mauri.

Za tydzień (niedziela, 7 września, 10.00) młodzi Rojiblancos zmierzą się na swoim stadionie z ekipą Colmenar.

Skład Atlético C: Carlos Morales – Chele Martínez, Fran, Álex Díaz, Sergi – Arona Sane (Leandro 80’), Nacho Sainz (Nacho Buil 46′), Chechu, Samuel Villa (Carlos Tirado 61’) – Roberto, Lobato

Żółte kartki: Nacho Sainz, Chele, Chechu, Lobato