2dn.13godz.46min.

Atletico B wygrało bardzo ważne spotkanie

Do 10 meczów bez porażki przedłużyli swoją wspaniałą passę piłkarze Atletico B. Dziś w ramach 33. kolejki rozgrywek Segunda Division B (Grupa I) pokonali na własnym boisku ekipę Montaneros 2:1. Przed spotkaniem obie drużyny chciały zdobyć 3 punkty – podopieczni Milinko Panticia chcieli zbliżyć się do fazy play-off, ponieważ zespoły, które są wyżej w tabeli odnotowały porażki i remisy; z kolei Montaneros broni się przed spadkiem i bardzo potrzebuje każdego możliwego punktu. Pierwsza połowa minęła pod dyktando Atletico B. Niestety pomimo dobrych okazji Pedro, Kadera, czy Ivana, kibice bramek nie zobaczyli. Po przerwie jednak piłkarze z cantery poprawili swoją skuteczność. Już 4 minuty po wznowieniu gry gola strzelił Pedro. Niespodziewanie 12 minut później do wyrównania doprowadzili piłkarze Montaneros za sprawa Romaya. Na szczęście Pantić ma w swoim zespole Pedro, który w 67. minucie strzelił zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu, a 13. w całym sezonie. Jak się potem okazało nikt więcej nie zdołał już trafić do żadnej z bramek i Atletico B zgarnęło bardzo ważne 3 punkty. Dzięki temu zwycięstwu bardzo zbliżyli się do pierwszej czwórki. Oto obecna sytuacja w tabeli:

Skład Atletico B: Iago – Javi Manquillo, Cesar Ortiz, Michel, Elbis – Fer Lopez, Saul, Ivan (Omar 60′), Luque (Noguera 68′), Kader (Javi Cantero 82′) – Pedro

1:0 – Pedro 49′
1:1 – Romay 61′
2:1 – Pedro 67′