Villarreal vs Atletico Madryt
3dn.4godz.1min.
13.10 X3.75 22.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético B vs. Alcobendas Sport 0-2: Porażka na początek rundy rewanżowej

Rezerwy Atlético w spotkaniu 20. kolejki Tercera División uległy na własnym boisku Alcobendas Sport 0-2. Porażka oznacza utratę fotela lidera grupy VII na rzecz Móstoles, które zrównało się punktami ze stołeczną drużyną.

Pierwsza bramka padła w 20. minucie, a jej autorem był Rubén Blanco, który wykorzystał błąd w szeregach obronnych gospodarzy. Rojiblancos próbowali doprowadzić do wyrównania i szybko dokonać mógł tego Zaka, lecz jego uderzenie okazało się niecelne. Po przerwie ten sam zawodnik próbował jeszcze raz, a swoje okazje mieli również Rubén Fernández oraz Perales. Nadzieje na jakiekolwiek punkty legły w gruzach w 84. minucie, kiedy wątpliwy rzut karny na bramkę zamienił Iván Mateo.

W przyszłym tygodniu w 21. kolejce podopieczni Óscara Fernándeza zmierzą się na wyjeździe z Trivalem Valderas, który plasuje się na 11. miejscu w tabeli.

Atlético B – Alcobendas Sport 0-2 (0-1)

[0-1] Rubén Blanco 20’

[0-2] Iván Mateo 84’-k

Żółte kartki: Tachi (Atlético); Raúl Díez (Alcobendas Sport)

Sędzia: Luis Miguel Romero Serrano

Skład Atlético: Bernabé – Juanra (Toni Moya, 51’), Tachi, Rafa (Perales, 63’), Sergi – Arona, Keidi, Olabe, Rubén Fernández – Zaka, Nacho Heras (Juan Moreno, 77’)

Skład Alcobendas Sport: Yelco – Raúl Díez, Iván Casado, Iñaki (Parra, 20’), Óscar Valentín, Koke – Nevado, Rubén Blanco (Cissé, 70’), Iván Mateo – Joao, Óscar Saugar (Carlos, 88’)

Źródło: clubatleticodemadrid.com