12.05.2024, g. 16:15
Atletico Madryt vs Celta Vigo
1dn.10godz.40min.
11.40 X4.75 27.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético B skutecznie rozpoczęło nowy sezon i pokonało u siebie 2-1 Real Castillę

Podopieczni Óscara Meny rozpoczęli sezon w najlepszy możliwy sposób. Na inaugurację trzecioligowych rozgrywek Atlético B pokonało bowiem u siebie Real Castillę 2-1. Początkowo żadna z drużyn nie potrafiła sobie stworzyć żadnej dogodnej sytuacji. Gra toczyła się przede wszystkim w środku pola, było dużo walki i zaangażowania. W końcu jednak udało się stworzyć kilka okazji, a jedną z nich wykorzystał w 32. minucie Raúl de Tomás. Napastnik gości precyzyjnym strzałem pokonał Davida Gila.

Przed przerwą okazję do wyrównania miał Iván Alejo, ale jego strzał zdołał obronić bramkarz rywali, Alfonso Herrero. Od początku drugiej połowy młodzi Rojiblancos ruszyli do ataku. W 58. minucie po dośrodkowaniu Samu piękną i, co najważniejsze, skuteczną główkę popisał się Dani Aquino, doprowadzając tym samym do wyniku 1-1. Gola na wagę zwycięstwa i trzech punktów strzelił w 64. minucie Sekou Keita. Przy tej bramce świetną indywidualną akcją popisał się Samu.

Za tydzień (niedziela, 31 sierpnia) piłkarze Óscara Meny zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Rayo Vallecano. Początek meczu o 12:00.

Skład Atlético B: David Gil – Mario Marín, Nacho Monsalve, Tiri, Iván Pérez – Benjamin, Pierre – Iván Alejo (Carlos Ramos 72′), Samu (Borja Martínez 83′), Ian (Skou Keita 62′) – Dani Aquino

Żółte kartki: Pierre, Dani Aquino, Iván Pérez

Czerwona kartka: Pierre (za drugą żółtą)