Dziś mamy:24 April, 2024
3dn.9godz.57min.

Atletico B przełamuje złą passę

Atletico B nareszcie przełamało koszmarną passę kolejnych meczów bez zwycięstwa, a o której pisaliśmy tutaj – KLIK! W niedzielę podopieczni Milinko Panticia pokonali w wyjazdowym meczu Real Oviedo 2:0. Tym samym zawodnicy z cantery odnieśli pierwsze zwycięstwo od listopada 2011 roku. Od początku spotkania Atletico B grało przede wszystkim solidnie w defensywie, a przy okazji starało się kreować jakieś akcje, które mogłyby przynieść zdobycze bramkowe. W 29. minucie goście wyszli na prowadzenie. Bramkę ze stałego fragmentu gry zdobył Luque. Druga połowa przebiegała praktycznie tak samo jak pierwsza, czyli tempo narzucali piłkarze Panticia. Na parę minut przed końcem meczu wynik ustalił Pedro, który skutecznie wykończył kontratak swoich kolegów. Dzięki wygranej podopieczni Panticia awansowali na 11. miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagrają na własnym boisku z drużyną Marino.

Skład Atletico B: Iago – Javi Manquillo (Fran Sanchez 6′), Cesar Ortiz, Michel, Javi Cantero – Vicente, Cidoncha, Saul, Noguera, Luque (Sergio Marcos 89′) – Pedro (Gerard 87′).

Bramki: 0:1 – Luque 29′, 0:2 – Pedro 86′