4dn.10godz.7min.

Atletico B i Atletico Feminas na remis

11.12.2011, 17:00
Atletico B – Rayo Vallecano B 2:2

W 17. kolejce rozgrywek Segunda Divison B (Grupa I), zespół Atletico B zremisował na własnym stadionie z ekipą Rayo Vallecano B. Stracone bramki były wynikiem błędów, których w całym spotkaniu było o wiele za dużo po stronie gospodarzy. Już w pierwszych sekundach spotkania nieporozumienie między Cesarem Ortizem a Iago przyczyniło się do straty pierwszej bramki. Zawodnikiem, który skorzystał na tej sytuacji był Mata. Piłkarze Milinko Panticia zdołali odpowiedzieć po dwudziestu minutach, kiedy to po dośrodkowaniu Sergio Marcosa z rzutu rożnego gola strzelił Saul. Mecz toczył się w średnim tempie, a zespołem, który bardziej chciał strzelić następne gole było Atletico B. Jednak to piłkarze gości wyszli ponownie na prowadzenie, kiedy to w 75. minucie Jorge Saez wykorzystał kolejny błąd Cesara w obronie. Na szczęście dla defensora gospodarzy, jego koledzy zdołali w ostatniej minucie doprowadzić do wyrównania, kiedy to po kolejnym rzucie rożnym wykonywanym przez Sergio Marcosa doszło do sporego zamieszania w polu karnym Rayo Vallecano B, a okazję wykorzystał Regalon. Po tym spotkaniu Atletico B ma na koncie 23 punkty i znów traci dystans do czołowych ekip. Do czwartego CD Tenerife piłkarze cantery mają już 7 punktów straty. Następny mecz rozegrany zostanie znów na własnym boisku, ale tym razem w sobotę, 17.12 o godzinie 17:00, a rywalem będzie drużyna UD. San Sebastian Reyes.

Skład Atletico B: Iago – Regalon, Cesar Ortiz, Michel, Fran Sanchez – Fer, Sergio Marcos, Kader (Omar 78′), Noguera (Luque 67′), Saul – Pedro (Gerard 59′)

Bramki: 0:1 – Mata 1′, 1:1 – Saul 20′, 1:2 – Jorge Saez 75′, 2:2 – Regalon 90′
– – – – –
San Gabriel – Atletico Madryt 1:1

Również panie zremisowały swój mecz w ten weekend. W 14. kolejce Primera Division w pojedynku z bezpośrednimi sąsiadkami w tabeli padł wynik 1:1. Po raz kolejny to piłkarki z Madrytu przegrywały i musiały odrabiać straty. Stało się tak po tym, jak w 53. minucie zawodniczka gospodyń, Villagrasa, pokonała Noelię strzałem z okolic pola karnego. Na szczęście, na 19 minut przed końcem spotkania do wyrównania doprowadziła Marieta, wykorzystując bardzo dobre dośrodkowanie Adriany na długi słupek. W tym momencie piłkarki Los Colchoneros mają na koncie 22 punkty i zajmują 8. miejsce w tabeli. Za tydzień podejmą na własnym stadionie ekipę L’Estartit