1dn.23godz.30min.

Atletico B gra towarzysko, panie grają w lidze

08.12.2011
Illescas – Atletico B 0:4

Kiedy Atletico Madryt kompromitowało się w meczu z Albacete, chłopcy z cantery zagrali towarzysko przeciwko wiceliderowi tabeli rozgrywek Segunda Divison B (Grupa III). Podopieczni Milinko Panticia wygrali ten mecz pewnie, chociaż w 1. połowie padła tylko jedna bramka, a gospodarze stawiali dość znaczny opór. W drugich 45 minutach to Atletico B było jednak stroną dominującą i ostatecznie wygrało różnicą aż czterech bramek. Warty uwagi jest powrót do gry Quique Martina, który 2 lata temu doznał koszmarnej kontuzji więzadeł w kolanie i dopiero teraz powrócił do gry, chociaż większość osób wróżyło mu koniec kariery.

Wyjściowy skład Atletico B:
Cristian – Fran, Gerson, Javi Cantero, Llorian – Vicente, Cidoncha, Carlos, Ivan, Luque – Gerard.
Na zmiany weszli: Celso, Propin, Collado, Ndoye, Roberto, Omar, Quique Martin

Bramki: 0:1 – Luque 27′, 0:2 – Luque 57′, 0:3 – Roberto 64′, 0:4 – Ndoye 68′

08.12.2011
Atletico Madryt – Llanos Olivenza 1:0

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosły nasze panie. W 13. kolejce Primera Division pokonały zespół Llanos Olivenza 1:0. Wynik mógł być jeszcze korzystniejszy, zabrakło jednak skuteczności. Drużyna gości była nastawiona głównie defensywnie, a jedyne zagrożenie z ich strony wynikało ze stałych fragmentów gry. Jednak przez zdecydowaną większość spotkania to piłkarki Atletico nadawały rytm tego meczu. Szkoda, że padła tylko jedna bramka, której autorką była Adriana. W 36. minucie pokonała ona bramkarkę gości – Cristinę – i jak się później okazało, dała tym samym 3 punkty swojej drużynie. Dzięki wygranej Atletico Madryt awansowało na 8. miejsce i w dorobku ma już 21 punktów. Następny mecz rozegrany zostanie 11.12, a przeciwniczkami będą piłkarki San Gabriel.

Skład Atletico Madryt Feminas: Noelia – Leti, Paulita (Vane 46′), Marta Carro, Paula Serrano, Marti, Vilanova, Pisco (Laurita 79′), Priscila, Adriana (Amanda 88′), Marieta (Nagore 56′)

Bramki: 1:0 – Adriana 36′