Atletico Madryt vs Valencia
6dn.23godz.5min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético B bliżej baraży po zwycięstwie

2 bramki Néstora Gordillo strzelone w drugiej połowie meczu dały zwycięstwo rezerwom Atlético, które mierzyły się dzisiaj na wyjeździe z drugą drużyną AD Alcorcón. Pierwsza bramka dla Rojiblancos padła po akcji lewym skrzydłem, którą w 52. minucie wykończył wspomniany na początku napastnik. W tym momencie przebudzili się gospodarze, którzy dążyli do wyrównania. Nie udało im się jednak zdobyć bramki, a w 82. minucie na 2-0 podwyższył Néstor. W ekipie z Alcorcón zagrał brat bliźniak Javiego Manquillo – Victor.

Zwycięstwo umocniło Colchoneros na 3. miejscu w tabeli grupy 7. Tercera División. Młodzi piłkarze dzięki korzystnym dla siebie wynikom innych meczów powiększyli przewagę nad 5. drużyną do 4 punktów i zbliżyli się do gry w barażach o awans do Segunda División B. Do końca sezonu pozostało 6 meczów, a kolejnym przeciwnikiem madrytczyków będzie Aravaca zajmująca 14. miejsce (mecz rozegrany mniej). Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia, a gospodarzem będzie Atlético B.

Alcorcón B – Atlético B 0-2 (0-0)

[0-1] Néstor 52’

[0-2] Néstor 82’

Żółte kartki: Nacho Sáinz, Rico, del Pino, Manquillo, Stéphane, Sanjurjo (Alcorcón); Rafa, Iván, Pruden, Bernabé (Atlético)

Sędzia: Manuel Carralero Calvo

Skład Alcorcón B: Adrián – Yun (Dani Márquez 76′), Sergi del Pino, Stéphane, Megía, Sanjurjo (c), Rico, Nacho Sáinz, Manquillo, Luis Carlos, Romagnoli (Miñambres 74′)

Skład Atlético B: Bernabé – Rafa (c), Dani Espejo, Pape, Iván, Tiri, Arona (Pierre 75′), Benjamin, Villa (Katime 85′), Néstor, Pruden (Amath 79′)