Dziś mamy:18 April, 2024
3dn.12godz.23min.
13.75 X3.30 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético B 1-0 Sanse: Utrzymanie kontaktu z czołówką

Atlético Madryt B zwyciężyło 1-0 z UD Sanse w domowym meczu 28. kolejki Segunda División B. Bramkę na wagę wygranej zdobył Jorge Ortiz. Rojiblancos z dorobkiem 45 punktów zajmują 6. miejsce w grupie I, a ich strata do strefy barażowej zmniejszyła się do trzech oczek.

Colchoneros od początku spotkania dążyli do strzelenia gola, lecz w pierwszej połowie ta sztuka się nie udała. Dopiero po zmianie stron, w 52. minucie, Ortiz wykonał akcję z Nicolásem Schiappacasse i dał prowadzenie swojemu zespołowi. Pięć minut później Isaac Carlos był bliski podwyższenia prowadzenia, lecz czujność zachował bramkarz. Goście próbowali odpowiedzieć uderzeniem Rubéna Sáncheza, które obronił Miguel San Román.

Atlético B –Sanse 1-0 (0-0)