Mallorca vs Atletico Madryt
1dn.18godz.42min.
13.80 X3.25 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Alebrijes Oaxaca vs. Atlético San Luis 2-1: Porażka na początek ligowych zmagań

Atlético San Luis przegrało na wyjeździe na inaugurację drugiej ligi meksykańskiej z Alebrijes Oaxaca 1-2. Porażka jest o tyle boleśniejsza, że rywale decydującą bramkę zdobyli w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Pierwsi na prowadzenie wyszli  gospodarze. W 31. minucie Luis Madrigal głową skierował piłkę do siatki, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Sześć minut później goście odzyskali piłkę w środku pola za sprawą Alejandro Castro. Ten podał do Óscara Hernándeza, który fantastyczną podcinką wymanewrował obronę rywali, a futbolówkę przejął Sebastián Penco i po chwili wyrównał.

Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w 93. minucie w pole karne filii Rojiblancos została posłana piłka, którą głową zgrał jeden z rywali, a z płaskim uderzeniem z około 15. metrów popisał się Renato Roman, który ustalił wynik potyczki.

W następnej kolejce gracze z San Luis podejmą na własnym terenie FC Juárez. Starcie odbędzie się w piątek 28 lipca o 20:00 (29 licpa, 3:00 czasu polskiego).

Alebrijes Oaxaca – Atlético San Luis 2-1 (1-1)

[1-0] Luis Madrigal 31’

[1-1] Sebastián Penco 37’

[2-1] Renato Roman 90+3’

Żółte kartki: Vázquez (Alebrijes); Hernández, dos Santos (Atlético)

Skład Alebrijes: Edgar Hernández – Armando Escobar, Daniel Cervantes, Rodrigo Noya, José Medina – José Tehuitzil, Raymundo Torres (Renato Roman, 78’), Francisco Rivera (Sergio Rodríguez, 68’), Carlos Gael Acosta (Taufic Guarch, 84’) – Fernando Vázquez, Luis Madrigal

Skład Atlético: Alejandro Palacios – Borja González, Alejandro Castro, Emilio Mac Eachen, Erik Vera – Juan David Castro (Arturo Alvarado, 78’), Óscar Hernández, Jorge Sánchez, Jonathan Espericueta (Marcos Astina, 69’) – Sebastián Penco (Jonathan dos Santos, 78’), Pablo Olivera