Atletico Madryt vs Leganes
1dn.0godz.39min.
11.31 X5.06 210.14 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Aguero z ponad 100 bramkami

Sergio Aguero w ostatnim meczu sezonu zdobył trzy bramki dzięki czemu przekroczył magiczną liczbę 100 trafień w barwach klubu. W tym momencie ma ich 101. W wczorajszy wieczór, młody Argentyńczyk rozegrał fantastyczny mecz, a jego klub wygrał z Mallorcą (3-4).

Pierwszš bramkę na ONO Estadi popularny 'Kun’ strzelił w 12 minucie. W swoim stylu uderzył po długim rogu bramki bez problemu pokonując Aouate. W 58 minucie meczu 22-letni napastnik popisał się fenomenalnym uderzeniem z 16 metrów i była to jego 100 bramka. Na koniec dołożył kolejne trafienie. Aguero po ominięciu kilku obrońców oraz bramkarza umieœcił piłkę w siatce. Był to jego pierwszy hat-trick w lidze.

Tym samym numer ’10’ przełamał passę trzech meczy bez bramki. Wczeœniej prezentował œwietnš formę, w siedmiu meczach strzelił dziewięć goli.