Dziś mamy:23 September, 2021

Aguero: Moim celem jest dotarcie do 100 bramek

Argentyński napastnik, Sergio ‘Kun’ Aguero w ostatnim meczu ligowym strzelił kolejne bramki i przedłużył swš passę kolejnych meczów z bramkš. W szeœciu ostatnich spotkaniach ligowych napastnik Atletico Madryt strzelił osiem goli.

 

Znalazł się On wœród 10 najlepszych strzelców w historii klubu z 97 bramkami i teraz jego celem jest dotarcie do 100 trafień przed końcem sezonu.

 

“Teraz idę przez dobrš passę i mam nadzieje, że będę jš przedłużał z każdym kolejnym meczem. Jednak drużyna jest najważniejsza i ważne jest to abyœmy wygrywali. Musimy zakwalifikować się do europejskich pucharów.”- powiedział.

 

“Moim celem jest dotarcie do 100 bramek w historii klubu przed zakończeniem sezonu. Jeœli mi się to uda to będę z siebie bardzo dumny.”– powiedział numer ’10’ Atletico Madryt.

 

Ruben Cano, który grał w barwach Atletico w latach 1976/82 zdobył podobnie jak Aguero 97 bramek. Legenda klubu z Vicente Calderon uważa, że popularny ‘Kun’ będzie w przyszłoœci pobijał inne rekordy.

 

“Aguero posiada wszystkie umiejętnoœci i cechy aby bić kolejne rekordy. Według mnie jest to jeden z pięciu najlepszych napastników œwiata.”- przyznał Ruben Cano.Share
0 0 Głos
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy wiedzieć co o tym sądzisz, zostaw komentarz!x
()
x