1dn.10godz.5min.

Tercera División: Fernando Henares – Atlético B 1-1

Marsz rezerw Atlético Madryt ku barażom o awans do Segunda División B jest bardzo powolny i nie wiadomo czy zakończy się sukcesem. Wczoraj Rojiblancos zremisowali z bezpośrednim rywalem, Fernando Henares 1-1. Colchoneros wyszli na prowadzenie w 28. minucie dzięki bramce zdobytej przez Jorge Katime, a rywale odpowiedzieli w 48. minucie golem wyrównującym, który potem okazał się ustalającym wynik meczu.

Po 36 kolejkach druga drużyna Atleti plasuje się nadal na 4. miejscu. Nad niedzielnym rywalem utrzymała 2 punkty przewagi i na 2 kolejki przed końcem fazy zasadniczej ma wszystko w swoich rękach. 8 maja przyjdzie się mierzyć u siebie z Parlą, która jest 13. w klasyfikacji i już o nic konkretnego nie walczy.

Fernando Henares – Atlético Madryt B 1-1 (0-1)

[0-1] Jorge Katime 28’

[1-1] Alex 48’

Żółte kartki: Juanito (Fernando); Jorge Katime (Atlético)

Sędzia: Patiño Álvarez

Skład Fernando Henares: Edu – Leandro, Iván González, Edu, Juanito, Alcalde (Alex Díaz 69’), David, Juan Carlos (Samu 63’), Alex, Alain, Javi Jiménez (Rober 51’)

Skład Atlético Madryt B: Bernabé – Borja González, Rafa, Nacho, Dani Espejo, Benjamín, Yuri, Arona (Amath 54’), Néstor (Villa 57’), Roberto (Theo 73’), Jorge Katime