Vallecano vs Atletico Madryt
1dn.4godz.53min.
15.00 X3.40 21.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Urugwaj przegrywa z Estoniš (2-0)

Urugwaj przegrał pištkowy mecz towarzyski w Estonii. Spotkanie było rozgrywane w bardzo złych warunkach pogodowych, bowiem w mrozie i œniegu. W składzie czwartej drużyny ostatnich mistrzostw œwiata wystšpiło dwóch zawodników Atletico Madryt, Diego Forlan oraz Diego Godin.

Diego Forlan rozegrał całe spotkanie natomiast Diego Godin pojawił się na murawie na niewiele ponad minutę.

W tym meczu było widać, że takie warunki nie służš drużynie z Ameryki Południowej. Pierwszy gol padł w 61 minucie meczu, kiedy to Vassiljev pokonał bramkarza strzałem z ok. 25 metra od bramki Castillo. Na drugie trafienie nie trzeba było długo czekać, bo cztery minuty póŸniej było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Zahovaiko.

Swój następny mecz reprezentacja Urugwaju rozegra już jutro z Irlandiš.