Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
2dn.15godz.37min.
13.06 X3.21 22.43 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Rojiblancos w reprezentacjach

Za nami pierwsze mecze reprezentacyjne, w których uczestniczyli zawodnicy Atletico Madryt. W piątkową noc Urugwaj z Diego Godinem w składzie rozgromił na własnym terenie Chile aż 4-0. Wszystkie cztery bramki dla czwartej reprezentacji świata zdobył napastnik Liverpoolu FC, Luis Suarez.

W innym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Świata (Ameryka Południowa), Kolumbia z Luisem Pereą w składzie zremisowała 1-1 z Wenezuelą. Z powodu urazu w tym meczu nie mógł grać Radamel Falcao. Freddy Guarin otworzył wynik spotkania w 11 minucie, a swą bramkę zadedykował właśnie napastnikowi Atletico Madryt. Wenezuela doprowadziła do wyrównania w 79 minucie dzięki bramce zdobytej przez Feltschera.

Arda Turan zagrał w meczu barażowym do Mistrzostw Europy 2012, jednak Turcja uległa na własnym terenie Chorwacji aż 3-0 i ich awans na turniej, który odbędzie się w Polsce i na Ukrainie wydaję się mało prawdopodobny.

Courtois nie dostał szansy od trenera podczas meczu Belgii z Rumunią, w którym ci pierwsi wygrali 2-1. Jednak wszystko wskazuje na to, że swój debiut bramkarz Atletico zaliczy w następnym spotkaniu z Francją.

Natomiast Silvio z powodu kontuzji pachwiny opuścił kolejny mecz reprezentacji Portugalii. Tym razem jego koledzy z drużyny narodowej zremisowali w barażach do Euro 2012 z Bośnią 0-0.