Celta Vigo vs Atletico Madryt
2dn.19godz.34min.
13.70 X3.60 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Raport z wypożyczeń: szósty gol Borjy Gonzaleza w tym sezonie

Podczas gdy większość piłkarzy Atletico Madryt skupia się na meczach swoich reprezentacji lub na odpoczynku, trójka Rojiblancos grała w weekend spotkania ligowe. Mowa o zawodnikach wypożyczonych do klubów drugoligowych. Najlepiej zaprezentował się Borja Gonzalez, który strzelił swojego szóstego gola w tym sezonie i dał tym samym Huesce bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo nad FC Barceloną B (1:0). Młody napastnik przebywał na boisku przez 75 minut, a jego bramkę możecie obejrzeć na filmiku poniżej.

Leandro Cabrera rozegrał kolejny pełen mecz w barwach Herculesa Alicante. Urugwajski stoper zaprezentował się całkiem nieźle, a jego drużyna wywalczyła bardzo ważne trzy punkty w Guadalajarze (2:0). Z kolei Pedro Martin na dobre zadomowił się w wyjściowym składzie Numancii. 20-letni snajper zaliczył 63 minuty przeciwko Alcorcon (1:1) i otrzymał żółta kartkę.