Atletico Madryt vs Real Madryt
0dn.2godz.31min.
12.93 X3.43 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Fuenlabrada – Atletico 0:3

Zespół Atletico Madryt został zaproszony do rozegrania towarzyskiego meczu z okazji otwarcia stadionu w Fuenlabradzie, nazwanego na cześć Fernando Torresa. Mecz odbył się wczoraj i Rojiblancos wygrali z drużyną gospodarzy 3:0. El Nino nie mógł co prawda być obecny na tym spotkaniu, jednak już wcześniej odwiedził ten stadion, goszcząc tam w marcu.

Najważniejszymi wydarzeniami tego meczu nie były jednak bramki, ale powrót do składu Sergio Asenjo oraz debiut w zespole Los colchoneros nowego nabytku – Pizziego. Już w 4. minucie wynik spotkania otworzył grający na co dzień w Atletico B napastnik Collado. Pół godziny później na 2:0 podwyższył Mario Suarez i było wiadome, że Atletico Madryt nie przegra tego spotkania. W przerwie Gregorio Manzano dokonał sześciu zmian, w tym wpuścił na boisko Pizziego, którego gra mogła się podobać. Rojiblancos mieli kilka dobrych okazji w drugiej cześć spotkania, m.in. nieuznana została bramka Gabiego, gdyż ten był na spalonym, a strzał Paulo Assuncao obronił David Borras. Jednak chwilę przed ostatnim gwizdkiem wynik zdążył podwyższyć inny gracz Atletico B – Pedro. Dzięki temu Los Colchonerso wygrali 3:0 z Fuenlabradą CF.

Skład Atletico Madryt: Asenjo (Iago 75′) – A. Lopez (Kader 70′), Pulido, Miranda, Filipe (Manquillo 46′) – Assuncao (Cidonha 70′), Mario Suarez (Noguera 46′), Tiago (Gabi 46′) – Adrian (Pizzi 46′), Collado (Pedro 46′), Reyes (Juanfran 46′).

Bramki: 0:1 – Collado 4′, 0:2 – Mario Suarez 29′, 0:3 – Pedro 88′