Celta Vigo vs Atletico Madryt
3dn.0godz.32min.
13.70 X3.60 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Cantera: Całkiem udany weekend drużyn Atlético Madryt, kolejne zwycięstwo pań

Atlético B pnie się w górę trzecioligowej tabeli. Podopieczni Óscara Meny wygrali wczoraj 1-0 z Tudelano, dzięki czemu po pięciu kolejkach mają na swoim koncie dziesięć punktów i zajmują trzecie miejsce. Dla drugiej drużyny mistrzów Hiszpanii jest to najlepszy start sezon od kilku lat i wydaje się, że rzeczywiście może ona powalczyć w tym roku o awans na zaplecze La Liga.

Bohaterów wczorajszego meczu było dwóch. Pierwszym był Dani Aquino, który pod koniec pierwszej połowy strzelił gola. Warto odnotować, że świetną pracę przy tej bramce wykonał Héctor Hernández, który zaliczył asystę. Natomiast drugim filarem Rojiblancos był David Gil. Młody bramkarz obronił cztery groźne strzały rywali, spośród których aż trzy miały miejsce w ostatnich piętnastu minutach. Za tydzień Atlético B zmierzy się na wyjeździe z Realem Unión (aktualnie szesnaste miejsce).

Skład Atlético B: David Gil – Mario Marín, Aitor Ruano, Tiri, Dani Espejo – Benjamín, Pierre, Sekou Keita, Samu (Ian González 82′) – Dani Aquino (Carlos Ramos 65′), Héctor Hernández (Borja Galán 72′)

Żółte kartki: Pierre

– – – – – – – – – –

Od drugiego zespołu Los Colchoneros gorszy nie był trzeci, który odniósł swoje drugie zwycięstwo w sezonie i po czterech kolejkach ma na swoim koncie sześc punktów. Tym razem piłkarze Roberto Fresnedoso pokonali u siebie 2-0 ekipę Torrejón. Bramki na wagę wygranej zdobyli Leandro Martínez i Samuel Villa. Za tydzień młodzi Rojiblancos zmierzą się na wyjeździe z będącym w strefie spadkowej Atlético Pinto.

Skład Atlético C: Carlos Morales – Borja Paris, Álex, Alberto Villapalos, Chele – Xu Xin, Fran, Rubén Lobato (Sergi 82′), Samuel Villa – Leandro Martínez (Marko Alvir 75′), Roberto Núñez (Mario Jelavić 60′)

Żółte kartki: Xu Xin, Chele, Rubén Lobato

Komplet zwycięstw zanotowały także młodzieżowe ekipy mistrzów Hiszpanii (kategoria Juvenil). Notowały one następujące wyniki:

Pablo de Castro

W weekend sezon rozpoczęły zespoły kadetów. Niestety nie zaliczyły one udanego startu, a wyniki meczów z ich udziałem były następujące:

Primera División Cadete (1. kolejka)

Real Madryt vs. Atlético Madryt 1-0

Atlético Madrileño vs. Alcalá 2-2
Alberto, Gustavo

Po przerwie na mecze reprezentacji rozgrywki wznowiły pierwsza i druga drużyna kobiecej sekcji Los Colchoneros. Natomiast trzecia ekipa rozegrała w weekend swoje drugie spotkanie w tym sezonie. Rezultaty poniżej.