Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
2dn.20godz.22min.
13.06 X3.21 22.43 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Bramka Koke dla reprezentacji

Hiszpania do lat 23 w Olimpijskim składzie pokonała w meczu towarzyskim Egipt 3-1. Afrykańska drużyna wyszła na prowadzenie, jako pierwsza po trafieniu Mohsena. Po przerwie ekipa z półwyspu Iberyjskiego pokazała swą siłę strzelając swoim rywalom trzy bramki, dwie autorstwa Álvaro Vázqueza oraz jedna Koke.

Alvaro Dominguez, środkowy obrońca Atletico Madryt rozegrał pełne 90 minut Natomiast Adrian Lopez nie brał udziału w tym starciu. Joel, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Rayo Vallecano wraz z Jorge Koke pojawili się na murawie w drugiej połowie.

HISZPANIA (U-23) 3-1 Egipt (U-23)

[0-1] 39′ Mohsen

[1-1] 52′ Vázquez

[2-1] 77′ Koke

[3-1] 90+’ Vázquez

Hiszpania: Mariño (Joel 45′); Montoya (Azpilicueta 73′), Didac Vila (Víctor Ruiz 75′), Botia (San José 45′), Domínguez; Oriol (Iturraspe 63′), Ander Herrera, De Marcos (Koke 45′); Capel (Tello 45′), Cuenca, Álvaro Vázquez.

Egipt: Lotfy; Hassan, Ramadan, Hegazy, Acaa; Soma, Solya, El Din; Sherwidan, Shokry, Mohsen.