Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
2dn.4godz.32min.
13.06 X3.21 22.43 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atletico przegrało z Celtą 0:1 (VIDEO)

Atletico Madryt rozegrało dziś swój drugi mecz towarzyski w obecnej pretemporadzie. Na Estadio de Balaidos Rojiblancos ulegli tamtejszej Celcie Vigo 0:1. Bramkę, która przesądziła o losach tego spotkania strzelił w 76. minucie Mario Bermejo, który strzałem głową z bliskiej odległości pokonał Sergio Asenjo. Na boisku widoczny był brak m.in. Radamela Falcao, Emre, Juanfrana, czy też Ardy Turana, bowiem przez 90 minut Los Colchoneros stworzyli niewiele groźnych sytuacji. Jako rozgrywający wystąpił dziś 17-letni (świeżo upieczony młodzieżowy Mistrz Europy) Oliver Torres. Wychowanek Atletico zagrał całkiem niezłe spotkanie, jednak postawa całej drużyny wyraźnie wskazuje na to, że przed podopiecznymi Diego Simeone wciąż jest bardzo dużo pracy. W pierwszych 45 minutach jedyną dobrą okazję miał Borja Gonzalez, ale po przeprowadzeniu udanej akcji hiszpański napastnik strzelił na tyle fatalnie, że nie miał prawa zaskoczyć stojącego w bramce gospodarzy Javiego Varasa. W drugiej połowie obraz gry wiele się nie zmienił. Lekkie ożywienie nastąpiło po wejściu na boisko Raula Garcii, którzy jednak nie wykorzystał swojej najlepszej szansy na strzelenie gola, oddając mocny strzał głową, który nie znalazł drogi do bramki. Kilka minut po tej sytuacji padła bramka dla Celty Vigo. Następny mecz już 28. lipca o 21:00 na Vicente Calderon, kiedy to Rojiblancos zmierzą się z peruwiańskim klubem Alianza Lima.

Bramkę z meczu możecie obejrzeć tutaj – KLIK!

Skład Atletico Maryt: Courtois (Asenjo 45′) – Silvio (Pedro 79′), Miranda, Godin (Cata Diaz 64′), Filipe – Mario Suarez, Tiago, Salvio, Oliver (Kader 79′), Cristian Rodriguez (Saul 64′) – Borja (Raul Garcia 46′)