Vallecano vs Atletico Madryt
2dn.1godz.6min.
14.75 X3.30 21.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético pokonało Levante i awansowało do finału Copa del Rey Juvenil

W ośrodku treningowym Rojiblancos rozegrano dziś rewanżowy półfinałowy mecz Copa del Rey Juvenil (U-19). Atlético pokonało w nim Levante 3-1, dzięki czemu awansowało do finału tych rozgrywek.

Spotkanie zaczęło się dla gospodarzy w najgorszy możliwy sposób, bowiem już w 10. sekundzie na prowadzenie wyszli goście za sprawą Joela Rodriego. Młodzi Colchoneros starali się wyrównać i udało im się to pół godziny później, a bramkę zdobył Mohamed Zakaria.

Po przerwie oba zespoły starały się strzelić gola, który przybliżyłby ich do upragnionego finału. Mimo prób, ekipa Żab nie była jednak w stanie skutecznie broniącego się Atlético. W 71. minucie celne dośrodkowanie dotarło do Andrésa Solano, który wpakował piłkę do siatki. W doliczonym czasie gry gwóźdź do trumny Levante wbił wprowadzony chwilę wcześniej Rubén Fernández.

Skład Atlético Juvenil: Miguel San Román – Andrés Solano, Alberto Rodríguez, Antonio Montoro, Theo Hernández – Keidi Bare, Caio Henrique (Carlos Isaac Muñoz 87′), Antonio Moya, Juan Moreno (Nacho Heras 81′) – Salómon Obama (Rubén Fernández 89′), Mohamed Zakaria (Luis Perea 81′)

* * * * *

W finale podopieczni Óscara Fernándeza zmierzą się z Realem Madryt, który w półfinale w dramatycznych okolicznościach wyeliminował Villarreal (1-1 u siebie i 2-2 na wyjeździe po golu strzelonym w czwartej minucie doliczonego czasu gry). Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę (26 czerwca) o 11:00 na Campo de Son Malferit w Palma de Mallorca.