Celta Vigo vs Atletico Madryt
2dn.18godz.27min.
13.70 X3.60 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Atlético Madryt rozpoczyna fazę grupową UEFA Youth League od cennego zwycięstwa

Piłkarze Atlético Madryt udane rozpoczęli fazę grupową UEFA Youth League. Wyjazdowy mecz z Olympiakosem nie należał do łatwych, zwłaszcza że gospodarze objęli prowadzenie już w szóstej minucie. Rojiblancos pokazali jednak charakter i w spotkaniu pełnym walki i twardej gry zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Decydujące ciosy zadali między 60. a 75. minutą.

Kilka godzin wcześniej Juventus wygrał u siebie z Malmö 2-0, dzięki czemu jest obecnie liderem grupy (do fazy pucharowej awansują dwa najlepsze zespoły). Za dwa tygodnie podopieczni Armando de La Moreny zmierzą się u siebie ze Starą Damą.

[1-0] Nikos Vergos (asysta: Konstantinos Tsimikas) 6′
[1-1] Fede Priero 60′
[1-2] Roberto Núñez (asysta: Amath Ndiaye)

Atlético: Carlos Marín – Víctor López (Theo Hernández 45′), Lucas Hernández, Fran López, Alejandro Neila – Andrés García, Fede Prieto, Diego Altamirano, Roberto Núñez – Tete (Ángel Torres 90+1′), Amath Ndiaye (Kevin Caicedo 80′)

Olympiakos: Michalis Iliadis – Manolis Saliakas, Ardit Toli, Antonis Vatousiadis, Konstantinos Tsimikas – Zisis Karachalios (Giorgos Makrostergios 76′), Qazim Laci – Ilias Ignatidis (Giorgos Kanavetas 86′), Georgios Androutsos (Giorgos Manthatis 68′), Kostas Garefalakis – Nikos Vergos

Żółte kartki: Zisis Karachalios, Ilias Ignatidis, Konstantinos Tsimikas (Olympiakos); Tete (Atlético)