Dziś mamy:19 April, 2024
2dn.18godz.28min.

Świetny występ Rubena Micaela w lidze portugalskiej!

Dziś wieczorem znakomity występ w barwach Bragi zanotował wypożyczony tam na rok z Atletico Madryt Ruben Micael. Portugalski pomocnik zdobył dwie bramki w wygranym 3:1 spotkaniu 2. kolejki ligi portugalskiej przeciwko Beira Mar (3:1). Były zawodnik FC Porto strzelił gole na 1:0 i 2:0, czym bardzo szybko ustawił przebieg meczu. Co ważne nasz zawodnik rozegrał pełne 90 minut i po raz pierwszy wybiegł w podstawowym składzie, a swoją dobrą grą być może zadomowi się w wyjściowej ’11’ na dłużej. Nie był to jednak jego jedyny występ w tym tygodniu, gdyż w środę w meczu 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów na własnym stadionie przeciwko Udinese wszedł na boisko w 58. minucie. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Bramka Micaela na 1:0 – KLIK!

Bramka Micaela na 2:0 – KLIK!

Z kolei Ruben Perez, który przebywa na rocznym wypożyczeniu w Betisie nie wystąpił w dzisiejszym spotkaniu swojego zespołu z Rayo Vallecano (1:2) z powodu kontuzji. Nie wiadomo czy młody pomocnik zdąży się wykurować na następny mecz z Atletico Madryt. Jutro szansę gry być może dostaną dwaj inni Rojiblancos – Pizzi (Deportivo) powinien zagrać w wyjazdowym meczu z Valencią, podobnie jak Leandro Cabrera (Hercules), który powinien dostać szansę gry od pierwszych minut w jutrzejszym starciu z Elche na własnym stadionie.