Atletico Madryt vs Real Madryt
2dn.10godz.2min.
12.77 X3.52 22.48 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Nieoczekiwana porażka Hiszpanii U-17 komplikuje sprawę awansu na ME

Reprezentacja Hiszpanii do lat 17 uległa Grekom 0-1 w drugiej kolejce miniturnieju Elite Round, który jest ostatnią fazą eliminacji do Mistrzostw Europy. W wyjściowym składzie podopiecznych Santiego Denii zagrał Salomón Obama, który przebywał na boisku do 49. minuty.

Piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego przeważali w spotkaniu podejmując dwadzieścia prób strzałów, z których jednak tylko sześć powędrowało w światło bramki. To wszystko jednak nie pozwoliło choćby na jedno trafienie. Rywali stać było jedynie na dwa strzały, lecz w 74. minucie strzelili gola z rzutu karnego.

W drugim spotkaniu Portugalia zremisowała z Polską 3-3. Ci pierwsi będą rywalem Hiszpanów w ostatnim meczu 15 marca. La Roja znajduje się w trudnej sytuacji musi wygrać, aby niemalże na pewno zapewnić sobie awans na kontynentalny czempionat w Chorwacji.

Hiszpania U-17 – Grecja U-17 0-1 (0-0)