Benfica Lizbona vs Atletico Madryt
2dn.20godz.37min.
13.06 X3.21 22.43 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Zwycięstwo Hiszpanów. Grał Koke

Reprezentacja Hiszpanii do lat 21 zanotowała swoje czwarte zwycięstwo w czwartym meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w 2013 roku w Izraelu. Wczorajszego wieczora młodzi Hiszpanie gładko rozgromili reprezentacje Estonii aż 6-0.W tym spotkaniu udział wziął zawodnik Atletico Madryt, Koke.

Hattrick Rodrigo w pierwszej połowie gry ustawił losy spotkania, mimo to po przerwie Hiszpanie nie zwolnili tempa i dołożyli kolejne trzy bramki. Tym razem do siatki trafiali Isco, Álvaro Vázquez oraz. Sarabia. Koke pojawił się na placu gry w 55 minucie meczu zastępując pomocnika londyńskiej Chelsea, Oriola Romeu.

Hiszpania obecnie w grupie 5 zajmuję pozycje lidera z kompletem punktów. Tuż za nimi plasują się młodzi Szwajcarzy, który zaliczyli trzy zwycięstwa i remis. Właśnie w poniedziałek obydwie ekipy stoczą bój o pozycje lidera. Mecz ten odbędzie się o 20:00 na Estadio El Arcángel w Cordobie.