AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 sierpnia 2017, 20:24. Na stronie przebywa 538 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Torres94


Profil użytkownika Torres94

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Torres94
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 28.07.2011; 00:00
  • Punktów: 9225
  • Punktów typera: 50
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 1983
  • Newsów: 10
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 1 godzinę temu

@Manian Wiadomo, że ofensywne trio w osobie Vitolo, Carrasco i Griezmanna brzmi kusząco, ale chyba sam stwierdzeniem "tylko wizja Cholo będzie ograniczeniem" sugerujesz, że taki wariant jest mało realny. Wiadomo, że u Simeone sztywniutko 4-4-2.
Costa to podwójne zbawienie dla Atlético. Po pierwsze, to ostatni napastnik, który odpalił u nas. Po drugie, odciągnie od składu Fernando. Nie przepadam za Diego, ale czekane mocno na jego transfer.

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 4 godziny temu

Okropnie nudna ta saga z Diego. Cała sytuacja tylko potwierdza, że nasz zarząd nie umie w transfery.
Diego da sobie radę bez Atlético, Atlético bez Diego średnio.
Nawet nie chce sobie wyobrażać jak przykre byłoby gnicie z Torresem w ataku przez kolejny rok.

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 3 dni temu

Przy obecnym rynku kwota, którą Chelsea chce od nas, czyli 50 milionów to uczciwa cena. Rzekłbym nawet, że to promocja. Oferta Atlético nawet nie jest na poziomie umożliwiającym wejście w negocjacje, bo różnica jest zbyt duża. Mam nadzieję, że zagrywki zarówno Costy jak i nasze nie przyniosą absolutnie żadnego skutku i będziemy musieli zapłacić tyle ile londyńczycy chcą.

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 4 dni temu

Wymuszanie transferu? Costa chce odejść, Chelsea chce go sprzedać. Są zgodni, więc gdzie tu wymuszanie?
Wina w całej tej sytuacji jest po stronie Atlético i wysyłania gówno-ofert na poziomie 30 milionów za topowego napastnika. Taki obrót spraw potwierdza dziennikarz Sky Sports. Gdybyśmy byli poważnym klubem to Diego już by trenował u Simeone.

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 4 dni temu

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, ale czy Álvaro Domínguez nie pełni już jakiejś funkcji w klubie?
Poza tym pięknie by było gdyby za rok albo dwa do panów wymienionych poniżej dołączył jeszcze Torres i Gabi. Obaj to ucieleśnienie filozofii wpajanej przez Atlético.

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 6 dni temu

Również uważam, że takie zmiany są na plus, ale przyznam szczerze, że podczas układania składu musiałem sporo pomyśleć. Całe szczęście po promocyjnych cenach można wyciągnąć tak dobrych piłkarzy jak Soler czy Vitolo. Na minus cena Kroosa na poziomie 10,1 miliona przez co brakuje mi 0,1 do innego zawodnika :D

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 6 dni temu

Czy tylko mi się wydaje, że ceny najlepszych zawodników poszły mocno w górę? Rok temu ligę zaczynałem z Griezmannem i Suárezem w ataku. Dzisiaj kupienie tego duetu pochłonęłoby 40% budżetu.

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 7 dni temu

Szkoda chłopaka. Nie wiem co on nam zrobił, że zsyłamy go do Getafe. Co do sposobu w jaki został sprzedany mam mieszane odczucia. Wolałbym dostać ochłapy za trio Moreira, Mensah, Velàzquez niż tracić połowę praw do ciekawego zawodnika.

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 9 dni temu

Pozbywanie się słabych piłkarzy w celu pozyskania kogoś lepszego uważam jak najbardziej za słuszne. Wiek absolutnie nie odgrywa żadnej roli jeśli piłkarz jak Kranevitter, Manquillo czy Borré nie ma umiejętności ani nawet potencjału żeby grać na poziomie wymaganym przez Atlético. Od jakiegoś czasu czekałem na takie czystki. Inna sprawa to rozkładanie płatności za nich. 8,5 miliona płacone przez Zenit w trzech ratach to słaby żart.

Torres94
Komentarzy: 1983
Newsów: 10
Dodano: 9 dni temu

Ostatnie transfery piłkarzy z Argentyny to seria porażek niestety. Vietto, Gaitán, Kranevitter i tona innych kasztanów. Po drugiej stronie barykady jedynie Augusto i Correa.
Wśród swojej młodzieży mamy utalentowanego Amatha, Schiappacasse oraz wspomnianego Angelito. Chciałbym żeby to oni byli postrzegani priorytetowo.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski