AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 grudnia 2017, 00:34. Na stronie przebywa 231 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Torres94


Profil użytkownika Torres94

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Torres94
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 28.07.2011; 00:00
  • Punktów: 9620
  • Punktów typera: 50
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 2062
  • Newsów: 10
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 17 dni temu

Cieszy, że Simeone stoi murem za piłkarzami i wierzy w ich umiejętności, ale pewne kwestie mógłby przemilczeć. Transfer Luciano nie miał żadnych podstaw sportowych i pora przyznać się do błędu. Najlepiej w styczniu.

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 17 dni temu

Dobrze, że nadal mam zapisany komentarz w którym stwierdziłem, że Vitolo będzie marnym transferem. Za jakiś czas będzie można wypominać.

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 1 miesiąc temu

@FENT9 Wiadomo, że efekt sympatii. Powód dla którego kibicuję Atlético. Gdyby nie on to byłbym kibicem Valencii (David Villa). Tylko obecnie staram się oddzielić to co było kiedyś, czyli wspaniałego piłkarza i idola od tego co jest teraz.

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 1 miesiąc temu

@Adam83 Ja tak na dobrą sprawę poza zespołami niskiej klasy jak Bulls czy Suns lubię oglądać każdego. GSW, Spurs, Bucks, Celtics, Grizzlies, 76ers - u każdej z tych ekip znajdę coś dla siebie. Ale już mniejsza o to, nie robimy spamu poza tematem :D

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 1 miesiąc temu

@Adam83 Tak na dobrą sprawę nie ma jednej ekipy za którą bym trzymał, ale gdybym musiał się zadeklarować to Milwaukee Bucks albo Toronto Raptors.

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 1 miesiąc temu

@FENT9 No i nie znajdziesz mojego wpisu w którym nie czepiam się Vietto, bo taki nie istnieje. Nie potrafił utrzymać formy nawet przez jeden pełny sezon i nigdy nie zrozumiem podstaw jego transferu do Atlético (poza sympatią Simeone).
Całkiem możliwe, że byłem uszczęśliwiony, ale jak widać każdy może się mylić. Na dzień dzisiejszy Torres to fajna maskotka. Zrobi jakieś zdjęcie na tournée, udzieli wywiadu, pouśmiecha się czy odwiedzi akademie. Na tym polu bardzo fajnie. Tak jak napisał @Thorgal - marketingowo dobry ruch. Niech pokazuje się w mediach promując klub i pracując dla niego żeby utrzymać więzi z kibicami, ale nie jako piłkarz. Symbole w klubie są potrzebne, bo jak słusznie zauważył wspomniany już kolega prowadzą do powstawania więzi. To przekłada się na frekwencję podczas spotkań czy kupujących koszulki, a od tego już prosta droga do tego co w XXI wieku w sporcie najważniejsze, czyli pieniędzy. Jednak mamy w klubie piłkarzy, którzy poza dążeniem do statusu legendy mają coś czego nie ma Fernando - umiejętności. Budujmy sympatie wokół Koke czy Saúla, a nawet Giméneza lub Correi. Na dzień dzisiejszy ścisłe przywiązanie się do Torresa bardziej nam szkodzi niż pomaga. Pobiera sporo pensji przy zerowej pożyteczności sportowej, a jego status wśród kibiców powoduje, że jest nie do ruszenia, bo jak wyzna w wywiadzie, że nie chciał odchodzić to jakieś Frente Atleti pójdzie pod stadion z widłami. W mojej opinii współpraca powinna zostać zakończona po sezonie 2015/16 lub ewentualnie 2016/17.
Rozumiem przywiązanie do jego osoby i nie staram się przekonać kogoś o poglądach odmiennych od moich. Ja po prostu uważam, że piłkarz przede wszystkim powinien być oceniany jako piłkarz, a nie sprzedawacz koszulek w sklepiku pod stadionem.

Chciałbym też żebyś podał mi jakiś powód (poza nowym stadionem) z którego jako kibic Atlético mogę być zadowolony w sezonie 2017/18. Po drugie dziękuję za propozycję oglądania spotkań Realu, ale od kiedy nasz zespół nie gra w piłkę to odpuściłem sobie całkowicie oglądanie tego sportu i przerzuciłem się na basket.

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 1 miesiąc temu

No i właśnie takie myślenie, że wydarzenia z przeszłości muszą oddziaływać na przyszłość nieskończenie długo jest problem. Potem gnije się z Wengerem na ławce albo sprowadza gałgana typu Torres. Drugi sezon nie gramy nic i najwyższa pora wyciągnąć z tego wnioski. Że sporo piłkarzy jest na niskim poziomie to żadna tajemnica, ale Simeone też skończyły się pomysły na zespół.

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 1 miesiąc temu

O Matko, a taki piękny wywód miałem uszykowany. Thomas to nic nie umie uszanować. Szkoda, że wygraliśmy.

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 1 miesiąc temu

Nauczyliśmy się grać w piłkę czy znowu paraolimpiada? Bo nie wiem czy warto odpalić drugą połowę.

Torres94
Komentarzy: 2062
Newsów: 10
Dodano: 1 miesiąc temu

Absolutnie zgadzam się, że Carrasco to jeden z nielicznych piłkarzy w Atlético, który potrafi grał w piłkę i jestem ogromnym fanem jego talentu, ale chodzi o wyższy cel. Skrzydłowi to na papierze jedna z nielicznych pozycji, która nie wymaga wzmocnień. Przy założeniu, że Yannick odejdzie nadal zostaje nam Koke, Vitolo oraz Jota, a zarobione 50-60 milionów (-30% dla Monaco) wystarczy na dwóch zawodników.
Zarówno w ataku jak i środku pola mamy po dwóch poważnych piłkarzy (Costa, Correa; Saúl, Thomas), a na boku obrony w walce o normalność jest tylko Filipe. Gotówkę jakiej potrzeba żeby naprawić zaniedbania na tych pozycjach jest ogromna, a odejście Belga nam w tym pomoże.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski