AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 22 maja 2019, 12:46. Na stronie przebywa 217 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Torres94


Profil użytkownika Torres94

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Torres94
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 28.07.2011; 00:00
  • Punktów: 9865
  • Punktów typera: 50
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 2105
  • Newsów: 13
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 9 miesięcy temu

Grimaldo nie pasuje pod względem charakterystyki do Atlético. Zresztą taka Benfica to żaden poziom. Nawet na mnie byłby tam hype. Od poważnego kluby odbiłby się tak samo jak od Barcelony. Natomiast Kurzawa ma jeden spory problem. Jest dzbanem. Już nam wystarczy jeden Francuz o wątpliwej inteligencji.

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 9 miesięcy temu

Nie ten sam kaliber sportowy i marketingowy oraz kontrakt Ronaldo nie wygasał po sezonie.

Strata Filipe byłaby dla Atlético ogromnym ciosem biorąc pod uwagę przytoczonych następców. Jeden gorszy od drugiego. Wszyscy maksymalnie na poziomie naszych rezerw.

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 10 miesięcy temu

Hiszpania mocno pracowała na odpadnięcie z turnieju. Dzban pełniący najważniejszą funkcję w federacji, amator na ławce i kompletny brak pomysłu na grę. Nie wiedziałem, że La Furia Roja znowu może być tak marna jak za czasów del Bosque. Szkoda mi tylko Isco. Zdecydowanie najlepszy piłkarz tego zespołu.

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 11 miesięcy temu

@Manian Dzięki bardzo za raport.
Dobrze to słyszeć. Przyda się w szatni kolejny walczak. Poza tym Kunda na pierwszy rzut oka posiada świetne warunki fizyczne, co u Simeone zawsze jest plusem. Szczególnie w środku pola. Teraz trzeba podpisać z nim nowy kontrakt, dać sensowną klauzulę i czekać na rozwój sytuacji.
Śmieszna sprawa, że jakieś 1,5 roku temu uznałem Thomasa za zbyt słabego na Atlético, a teraz liczę, że Diego stworzy piłkarza mu podobnego.

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 11 miesięcy temu

Pytanie do bardziej zorientowanych w temacie LaLiga 2.
Jak prezentuje się tam Pierre Kunde na przestrzeni całego sezonu? Wypożyczenie do LaLiga jest realne? Czy ma potencjał na pierwszy zespół i wskoczenie w miejsce Gabiego kiedy ten zakończy karierę?

Thomas grając z drugoligowej Almerii był tylko o rok młodszy od niego dlatego ciekawi mnie temat Pierre'a. Fajnie gdyby miejsce Gabiego zajął kolejny wychowanek.

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 11 miesięcy temu

Według najnowszych doniesień klauzula w kontrakcie Rodriego wynosi 70 mln.

To śmieszne, że sprowadzając zawodnika z ogromnym potencjałem dajemy mu klauzulę na tak żałosnym poziomie. Przy zmianach na rynku będzie musiał podpisać nowy kontrakt za rok, co wygeneruje dodatkowe koszty, więc chyba lepiej zrobić coś raz, a dobrze. W takiej Valencii Ferrán Torres, który do poważnej piłki dopiero wchodzi ma klauzulę na poziomie Griezmanna, który jest topowym zawodnikiem na swojej pozycji.

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 11 miesięcy temu

@johny - Wygląda na to, że ten komentarz pisałeś na serio, więc odpowiem.
Moim zdaniem porównywanie Vitolo do takiego Cerciego czy Gaitana jest uwłaczające dla Hiszpana. Okej, nie miał najlepszego wejścia zarówno w sezon jak i Atlético, ale już zagrał więcej dobrych spotkań niż wspomniana dwójka razem wzięta i moim zdaniem powoli wychodzi na prostą. Niech przepracuje sezon przygotowawczy z drużyną i wtedy będziemy oceniać. Teraz przez kontuzje i dołączenie w połowie sezonu na pewno trudno było mu się zaadaptować. Takie samo zdanie mam zresztą na temat oceniania Costy. Cudownej piłki to on nie gra, ale był wyłączony z gry na jakiś czas, co na pewno było problemem.
Co do Correi się zgadzam. Sprzedać, ale dopiero za rok, bo teraz zapowiada się sporo zmian w kadrze. Na jego wartość i tak to raczej nie wpłynie, a przynajmniej wiadomo czego można się spodziewać.

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 1 rok temu

W następnym sezonie Rodri zajmuje miejsce Iniesty, a Vitolo wskakuje za Vázqueza i jest pięknie.

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 1 rok temu

Dalsza transmisja z WM - http://tiny.pl/g8cww

Torres94
Komentarzy: 2105
Newsów: 13
Dodano: 1 rok temu

Btw. @johny pamiętam, że dla mnie zawsze będziesz najpiękniejszy <3 Nie czytaj tych komentarzy poniżej. Podziwiam Twoją wiedzę na temat piłki nożnej. Mam nadzieję, że kiedyś normalnie mi opowiesz o tym jak słabi są piłkarze pokroju Torresa czy Casillasa.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski