AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 24 czerwca 2017, 09:09. Na stronie przebywa 549 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Torres94


Profil użytkownika Torres94

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Torres94
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 28.07.2011; 00:00
  • Punktów: 8920
  • Punktów typera: 50
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 1925
  • Newsów: 10
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 3 dni temu

@Correaa
1. Dla mnie Gaitán jest strasznym kasztanem. Od początku do całej transakcji podchodziłem mocno sceptycznie i moje przypuszczenia tylko się potwierdziły. IMO to najgorszy transfer za kadencji Simeone. Wiadomo, że u wielu lideruje Martínez, ale Kolumbijczyk chociaż odszedł po pół roku i jeszcze dał nam zarobić. Patrząc na Nico oczy i serce cierpią już okrągły sezon. Od stycznia powtarzam, że biorąc w jego miejsce Jotę nie stracimy piłkarsko. Co do straty finansowej. Lepiej teraz wtopić 10 milionów niż za rok jeszcze więcej, bo na odrodzenie nie ma szans.
2. Barcelona bardzo często wypożycza, a właściwie sprzedaje z opcją odkupu młode talenty. Deulofeu czy Denis Suárez są jednymi z nich. Inna sprawa, że rozkwit przewidujesz po regularnym graniu na które Àngel tutaj nie ma szans. Półtora roku może przesadzone, ale lepsze to niż grzanie ławy.

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 4 dni temu

Podzielam zdanie przedmówców.
Sytuacja Correi nie jest łatwa do oceny. Widać, że chłopak ma ogromny talent, serce do walki i chce grać w Atlético, bo poniekąd zawdzięcza nam życie/zdrowie. Rozwija się pod okiem Simeone, co widać po statystykach, ale mimo wszystko chyba jest zbyt szalonym piłkarzem dla naszego szkoleniowca. Czasami bardzo szybko i w głupi sposób łapie kartki. Może też nie do końca spełnia oczekiwania Cholo jeśli chodzi o grę w obronie dlatego tak mało spotkań rozpoczyna od pierwszej minuty.
Ja widziałbym jeden z dwóch scenariuszy. 1) Duet Correa - Jota zajmują miejsce na skrzydle po sprzedaży Gaitána, a w zimie jako czwarty napastnik przychodzi Sandro. 2) Trzymamy Corree do stycznia, a kiedy już przyjdzie Sandro wypożyczamy na pół albo półtora sezonu do Sociedadu.
Inna sprawa, że dopóki Torres jest w klubie to będziemy marnować czas takich zawodników jak Correa. Potwierdza to również Sandro, który ze względu na Fernando nie chce do nas przyjść. Możemy stracić dwa spore talenty na rzecz piłkarza, który maksymalnie jest przeciętny.

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 8 dni temu

@Dylan chyba chodziło Ci o stolicę Portugalii, a nie Lizbony :D

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 9 dni temu

Byłbym na tak jeśli Atlético załatwi w jego miejsce Sandro. Przytrzymać Ángelito do stycznia, a potem wypożyczyć. Branie w jego miejsce Vietto to jawny sabotaż.

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 16 dni temu

O ile poziom sportowy Vitolo jest zadowalający, a stylem gry pasuje do Atlético to do transferu (jeśli dojdzie do skutku) podchodzę sceptycznie. Przede wszystkim kwota transferu. Hiszpan jest za drogi jak na rezerwowego, bo co do tego, że Carrasco wciągnie go nosem nie mam wątpliwości. Po drugie Las Palmas. Konflikty w szatni i imprezy o których mogliśmy czytać podczas sezonu 2016/17 są niepokojące. Poza tym nie jestem zwolennikiem zimowych transferów. Vitolo będzie musiał się aklimatyzować dwa razy podczas jednego sezonu. Straci pół roku albo i rok, a przy okazji Mundial w Rosji.

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 20 dni temu

Cieczy, że tak szybko zaczynamy działać w temacie kontraktów.
Poza wymieniony piłkarzami widziałbym jeszcze Corree, Caio i Schiappacasse z nowymi umowami, bo to nasze największe talenty. Kluczowi zawodnicy jak Oblak, Koke, Saúl, Carrasco i Griezmann mają klauzulę na poziomie minimum 100 milionów. Kwota wykupu w przypadku Godína czy Filipe nie ma żadnego znaczenia, bo i tak nie odejdą. Trzeba się zastanowić co z Gabim i Juanfranem. Pozostaje jeszcze Giménez w przypadku którego oficjalnie kontrakt trwa do 2018, ale kiedyś Dylan pisał, że przedłużył go po cichu.

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 22 dni temu

Decyzja do przewidzenia, bo już jakiś czas temu w jednej z dyskusji na stronie pisałem, że w przypadku Atlético śledztwem objętych było więcej piłkarzy niż w Barcelonie i Realu razem wziętych. Ponownie na wierzch wychodzi głupota naszego zarządu, jednak tym razem zaboli bardziej niż kiedykolwiek. Żałosny ten komunikat klub, bo sami jesteśmy sobie winni.
Mam tylko nadzieję, że ten czas oraz zaoszczędzone pieniądze nie zostaną zmarnowane. Koniecznie nowy kontrakt dla Simeone, bo nie można takim sezonem kończyć jego przygody z Atleti. Na dodatek wyższe klauzule dla największych talentów żebyśmy znowu nie zostali wyruchani jak z Theo, którego odejście w obliczu zakazu transferowego boli najbardziej. Ponadto wyższa pensja dla Griezmanna żeby został chociaż na ten rok.
Na plus brak konieczności wkomponowania wielomilionowych transferów. Sztab będzie miał możliwość powrotu do aspektów, które dały sukces 3 lata temu. Simeone ma do dyspozycji wybrakowany skład, ale zgrany. Każdy piłkarz w kadrze zna smak pretemporady Profe Ortegi i wie co go czeka. Obstawiam, że będziemy świadkami wyjątkowej eksplozji talentu Carrasco.
4 miejsce w lidze, ćwierćfinał Champions League i ćwierćfinał/półfinał Copa del Rey to jak najbardziej realne przedsezonowe cele.
Co do kadry to widziałbym to tak: http://tnij.at/2018

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 23 dni temu

Widać, że ziomek Griezmanna, bo też taki niezdecydowany.

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 29 dni temu

@Adam83 Jako kibic Realu najlepiej powinieneś wiedzieć, że nie tylko Ronaldo w obecnej piłce kosztuje minimum 100 milionów. Za takie kwoty kluby zmieniali znacznie gorszy Bale czy Pogba. Nawet teraz połamany Walijczyk jest łączony z United za kwotę powyżej tej wspomnianej.
Nie ma w chwili obecnej w piłce nożnej klubu, który na rynku transferowym porusza się gorzej niż United. Jeśli są poważnie zainteresowani Griezmannem, a on naprawdę chce odejść to Atlético nie ma prawa zabrać za niego mniej niż 100-110 milionów.
Jeśli nadal wątpisz w absurdalne kwoty transferowe to odsyłam do Viníciusa Júniora, który mając 16 lat i zero spotkań w profesjonalnej piłce razem z bonusami wyniósł Real około 45 milionów. Szukasz logiki w miejsce w której jej nie ma.

Torres94
Komentarzy: 1925
Newsów: 10
Dodano: 30 dni temu

Poniekąd podzielam zdanie Ravelhofa. Przedłużenie kontraktu przez Koke i ostatnia wypowiedź Griezmanna na pewno zmieniły postrzeganie obu Panów u części kibiców.
Mój głos bez większego zastanawiania się (bo nie ma nad czym) poszedł na Filipe Luísa.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski