AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 24 lutego 2020, 18:33. Na stronie przebywa 325 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Niemiec


Profil użytkownika Niemiec

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Niemiec
  • Grupa: Administratorzy
  • Data rejestracji: 18.05.2011; 00:00
  • Punktów: 2455
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 1279
  • Newsów: 156
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 1 rok temu

@Lamberry, ale czemu? Grajek mocno przeciętny, ponadto jest rok starszy od Rodriego, i zaledwie rok młodszy od Saula, a ich poziom jest nieporównywalny. Jedyne czego możemy żałować to, że nie udało się go sprzedać drożej, ale 5-8 milionów za gracza tego pokroju to i tak fajna kasa.

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 1 rok temu

Raczej spodziewałbym się na 3 kapitana wrzucenia Juanfrana/Filipe

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 1 rok temu

A propos Salvio - nie śledzę ostatnio jego poczynań, ale czy rzeczywiście cofnięto go z boku napadu/skrzydła na bok obrony?

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 2 lata temu

Generalnie bardzo fajne losowanie, bo część z teoretycznie mocniejszych rywali wyeliminuje się wzajemnie. A co do samej Kopenhagi to chyba nie ma się czego bać, choć wiadomo, że z Quarabagiem też nie było.

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 2 lata temu

Naprawdę kawał życia kibicuję temu klubowi, ale tak marnej gry to nie było widać od czasów Manzano. Myślę, że Torres94 ma sporo racji, bynajmniej moim okiem wygląda to tak samo. Jest źle i jeden DC w zimie chyba sezonu nie uratuje. Całkowicie zatraciliśmy gdzieś wartości, które niosły ten zespół na wyżyny kilka sezonów temu i wpadliśmy w fazę przeciętniactwa. Nie widać już na boisku tej determinacji, woli walki i zawziętości, a nonszalancję, kombinatorykę i swawolę. Co najbardziej martwi, na papierze mamy jedną z najmocniejszych ekip na przestrzeni ostatniej dekady, jeśli nie dwóch. Generalnie kolejny sezon gramy słabo, i choć zawsze udawało nam się chociaż bronić wynikami, ten sezon póki co na to nie wskazuje.

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 2 lata temu

Rzeczywiście trzeba pochwalić Thomasa, bo to jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) występ jaki widziałem w jego wykonaniu. Taki trochę cichy bohater tego spotkania, ciężka praca w destrukcji, szybkie wyprowadzanie piłki. Stosunkowo dużo widzi na boisku jak ja gracza defensywnego, a i jego długie, nieskoordynowane kończyny potrafią przedryblować gracza, czy dwóch. Chłopak naprawdę może wiele wnieść w nasz środek pola.

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 2 lata temu

Wywindowane ceny za zawodników, którzy ukręcili niezły wynik w poprzednim sezonie to rzeczywiście mądre posunięcie, jednakże ustalenie wszystkich ogórków na poziomie 4,5 melona to lekka przesada. Często np. pierwszy i 3/4 bramkarz drużyny kosztują tyle samo,a powinno być to rozgraniczone, aby w głęboką rezerwę z której nie zamierzamy korzystać powrzucać graczy najtańszych. W każdym razie będzie ciekawie :)

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 2 lata temu

Szkoda mi chłopa. Wiem, że potrzebujemy właśnie kogoś takiego jak on, ale prawdę mówiąc w dyspozycji w jakiej jest spokojnie powinien być bramkarze nr 1 i to w jakimś mocnym klubie. Chyba jedyne co jest na naszą korzyść to jego wiek - może już mu się nie chcieć zmieniać lig.

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 3 lata temu

@mangoł Jeśli ktoś aspiruje do bana, to wybacz, ale jesteś to Ty. Ravelhof wyraził swoją opinię, nawet popartą swoimi własnymi argumentami, a czy Ty uznasz ją za słuszną, czy też nie, jest w tej sytuacji nieistotne. Żadne zasady regulaminu nie zostały naruszone, nikogo personalnie nie zaatakował, nie rzucał mięsem, w przeciwieństwie do Ciebie. Można odpowiedzieć kulturalnie, tak jak zrobił to kvrol, bo póki co to poziom Twojej wypowiedzi bardziej pasuje do ,,strony poświęconej pewnemu klubowi, łudząco podobnej do notatnika" niż przemyślenia Ravelhofa.

Niemiec
Komentarzy: 1279
Newsów: 156
Dodano: 3 lata temu

Fajnie jakby Cerci dostał ze 20 minut (pewnie na więcej może mu braknąć sił, bo nie wiem jak u niego z intensywnością treningów), a może z takim rywalem nawet by czymś błysnął. Ot awans i tak przesądzony. Popieram Dylana, że dawno nie widzieliśmy Lucasa na środku, a przecież musi robić na lewej miejsce dla Theo.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski