AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 27 maja 2018, 01:19. Na stronie przebywa 250 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika Niemiec


Profil użytkownika Niemiec

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: Niemiec
  • Grupa: Administratorzy
  • Data rejestracji: 18.05.2011; 00:00
  • Punktów: 2445
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 1277
  • Newsów: 156
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 2 miesiące temu

A propos Salvio - nie śledzę ostatnio jego poczynań, ale czy rzeczywiście cofnięto go z boku napadu/skrzydła na bok obrony?

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 5 miesięcy temu

Generalnie bardzo fajne losowanie, bo część z teoretycznie mocniejszych rywali wyeliminuje się wzajemnie. A co do samej Kopenhagi to chyba nie ma się czego bać, choć wiadomo, że z Quarabagiem też nie było.

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 7 miesięcy temu

Naprawdę kawał życia kibicuję temu klubowi, ale tak marnej gry to nie było widać od czasów Manzano. Myślę, że Torres94 ma sporo racji, bynajmniej moim okiem wygląda to tak samo. Jest źle i jeden DC w zimie chyba sezonu nie uratuje. Całkowicie zatraciliśmy gdzieś wartości, które niosły ten zespół na wyżyny kilka sezonów temu i wpadliśmy w fazę przeciętniactwa. Nie widać już na boisku tej determinacji, woli walki i zawziętości, a nonszalancję, kombinatorykę i swawolę. Co najbardziej martwi, na papierze mamy jedną z najmocniejszych ekip na przestrzeni ostatniej dekady, jeśli nie dwóch. Generalnie kolejny sezon gramy słabo, i choć zawsze udawało nam się chociaż bronić wynikami, ten sezon póki co na to nie wskazuje.

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 8 miesięcy temu

Rzeczywiście trzeba pochwalić Thomasa, bo to jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) występ jaki widziałem w jego wykonaniu. Taki trochę cichy bohater tego spotkania, ciężka praca w destrukcji, szybkie wyprowadzanie piłki. Stosunkowo dużo widzi na boisku jak ja gracza defensywnego, a i jego długie, nieskoordynowane kończyny potrafią przedryblować gracza, czy dwóch. Chłopak naprawdę może wiele wnieść w nasz środek pola.

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 9 miesięcy temu

Wywindowane ceny za zawodników, którzy ukręcili niezły wynik w poprzednim sezonie to rzeczywiście mądre posunięcie, jednakże ustalenie wszystkich ogórków na poziomie 4,5 melona to lekka przesada. Często np. pierwszy i 3/4 bramkarz drużyny kosztują tyle samo,a powinno być to rozgraniczone, aby w głęboką rezerwę z której nie zamierzamy korzystać powrzucać graczy najtańszych. W każdym razie będzie ciekawie :)

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 1 rok temu

Szkoda mi chłopa. Wiem, że potrzebujemy właśnie kogoś takiego jak on, ale prawdę mówiąc w dyspozycji w jakiej jest spokojnie powinien być bramkarze nr 1 i to w jakimś mocnym klubie. Chyba jedyne co jest na naszą korzyść to jego wiek - może już mu się nie chcieć zmieniać lig.

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 1 rok temu

@mangoł Jeśli ktoś aspiruje do bana, to wybacz, ale jesteś to Ty. Ravelhof wyraził swoją opinię, nawet popartą swoimi własnymi argumentami, a czy Ty uznasz ją za słuszną, czy też nie, jest w tej sytuacji nieistotne. Żadne zasady regulaminu nie zostały naruszone, nikogo personalnie nie zaatakował, nie rzucał mięsem, w przeciwieństwie do Ciebie. Można odpowiedzieć kulturalnie, tak jak zrobił to kvrol, bo póki co to poziom Twojej wypowiedzi bardziej pasuje do ,,strony poświęconej pewnemu klubowi, łudząco podobnej do notatnika" niż przemyślenia Ravelhofa.

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 1 rok temu

Fajnie jakby Cerci dostał ze 20 minut (pewnie na więcej może mu braknąć sił, bo nie wiem jak u niego z intensywnością treningów), a może z takim rywalem nawet by czymś błysnął. Ot awans i tak przesądzony. Popieram Dylana, że dawno nie widzieliśmy Lucasa na środku, a przecież musi robić na lewej miejsce dla Theo.

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 1 rok temu

Wiadomym było, że nowa nazwa i herb wywołają falę krytyki. Niestety, ale takie mamy dziś czasy. Uważam, że i tak Atleti bardzo ładnie dołożyło swoje 3 grosze z Metropolitano i prawdę mówiąc byłem nawet lekko zaskoczony, że zgodzili się na to Chińczycy. W dzisiejszej piłce faktor marketingowy jest wszechobecny i uniknąć się tego nie da, bynajmniej chcąc robić nieustanny progres jako klub. Wszystko dziś jest sponsorowane, nazwy stadionów, nazwy rozgrywek ligowych, a i czasami nazwy klubów. Wdarliśmy się do światowej elity, ale żeby się w niej wciąż współistnieć musimy podejmować tego typu kroki. Także nazwa stadionu mnie wcale nie zniesmacza, bo uważam, że i tak ugraliśmy więcej niż można się było spodziewać.

Co do loga - podoba mi się średnio, ale nie neguję samej inicjatywy zmiany. Szanuję, że szablon herbu zmienił się nieznacznie, a nie dokonano rewolucji. A co do terminu wprowadzenia zmiany - lepszego mieć nie mogło. Nowy stadion, nowy herb, nowa karta historii.

Niemiec
Komentarzy: 1277
Newsów: 156
Dodano: 1 rok temu

Trochę przestałem rozumieć do czego dążysz. Piszesz, że nie komentujesz domniemań, skoro wszystko o czym tu piszemy to domniemania. Tylko one nam zostają jako obserwatorom sprzed telewizora. Czy dobrze rozumiem, że wg Ciebie problemem jest wyłącznie forma poszczególnych zawodników i mamy niezawodną receptę na sukces, tylko musimy siedzieć z tą receptą w ręku i czekać, aż zawodnicy wejdą na określony poziom? Czyli szukanie alternatyw jest niepoprawne? Pogubiłem się już w tym wszystkim jaki jest Twój punkt widzenia.

A swoim zdaniem o przesunięciu Griezmanna, tak na prawdę potwierdzasz to o czym pisałem, czyli, że zmiana ról/ustawienia może przynieść dobry skutek i być może części z naszych wyszła by na dobre.

Mam wrażenie, że to dyskusja dla samej dyskusji, ale jeśli się mylę i chcesz kontynuować, zapraszam na priv, bo zaraz całkowicie odbijemy od tematu.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski