AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 23 marca 2017, 03:12. Na stronie przebywa 229 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika kvrol


Profil użytkownika kvrol

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: kvrol
  • Grupa: Redaktor
  • Data rejestracji: 22.12.2016; 21:35
  • Punktów: 1465
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 224
  • Newsów: 34
Ten użytkownik posiada obecnie 9 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Spambot
Brak szacunku wobec Redaktora, żart bardzo niskich lotów.
Chamskie zachowanie wobec Redaktora, totalny brak szacunku.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: wczoraj o 18:39

No i bardzo fajnie. Jeśli wszyscy chcą Torresa dalej w zespole, to pozostaje czekać na podpisanie umowy.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: wczoraj o 18:39

Ciekawe ilu jeszcze dziennikarzy zapyta Cholo o finał Ligi Mistrzów i o to, co czuł po porażce. W końcu odpowiadał na to pytanie tylko jakieś 2398 razy.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: wczoraj o 18:37

Od siebie dodam tylko, że ważniejsze mecze dobierane były z perspektywy naszego klubu.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: wczoraj o 10:12

Piłkarsko zakochuję się w Theo i w tym, co gra na lewej obronie. Rośnie nam fantastyczny piłkarz z odpowiednim dla Atletico charakterem. Za dużo tylko łapie kartek, ale to kwestia zebrania doświadczenia.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: wczoraj o 10:11

Całe szczęście, że nic poważnego i wróci jeszcze w tym sezonie. Teraz swoją jakość i wytrzymałość musi udowodnić Juanfran.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: wczoraj o 09:49

Znowu trudny wybór, trochę jak w zeszłym miesiącu, czyli kto by nie wygrał, uczyni to zasłużenie. Wahałem się ostatecznie między Koke i Griezmannem, ale przeważyły jednak bardzo ładne i jakże ważne trafienia z Deportivo, Valencią i przede wszystkim Sevillą.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: 3 dni temu

Cóż, ACL to w najlepszym razie kilka tygodni, a w najgorszym kilka miesięcy przerwy. Szczęście w nieszczęściu, że dotyka to naszą prawą obronę, gdzie mamy jeszcze Juanfrana, więc spadku jakości nie będzie. Pozostaje trzymać kciuki, by Sime jak najszybciej wrócił do zdrowia.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: 3 dni temu

Fenomenalny mecz w naszym wykonaniu. Nawet jeśli Sevlla zagrała bardzo słabo, to nie oglądaliśmy się na nic, tylko robiliśmy swoje. Szkoda jedynie tej straconej bramki, ale i tak bardzo cieszy zwycięstwo. Szanse na wyprzedzenie Sevilli coraz większe.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: 3 dni temu

Ależ to będzie ważny mecz. Wyczuwam ogromne emocje i sporo kartek, bo zaangażowanie po obu stronach będzie pewnie na poziomie 300%. Liczę, że zagramy nasz najlepszy futbol zarówno pod względem piłkarskim, jak i fizycznym. Niech kibice poniosą do ważnego zwycięstwa. 2-0 dla nas po golach Koke i Griezmanna.

kvrol
Komentarzy: 224
Newsów: 34
Dodano: 5 dni temu

Młodzi nie mają lekko u Simeone, którego naprawdę trzeba do siebie przekonać, żeby dostać prawdziwą szansę. Z czwórki Koke, Saul, Oliver i Manquillo tylko dwaj pierwsi dali radę. Mam nadzieję, że za dwa lata podstawową parą stoperów będzie Gimenez z Lucasem, których na lewej flance wspierać będzie Theo, na którego zresztą oddałem swój głos.

Correa ma ten problem, że w teorii ma wszystko, by grać w wyjściowym składzie obok Griezmanna. Niestety nie jest w stanie przeskoczyć Gameiro i ewentualnie Carrasco, więc pewnie jeśli przyszły sezon będzie trzecim z rzędu, w którym będzie zmiennikiem i narzędziem do rotacji, to pewnie w 2018 roku odejdzie, bo ileż można się denerwować.

Schiappacasse i Caio to melodia przyszłości, obaj potrzebują przynajmniej dwóch lat na ogranie się w Hiszpanii. Santos Borre to dla mnie taki drugi Baptistao albo Jimenez - miał być dobry, ale jednak za wysokie progi na jego nogi. Jota to dla mnie spora niewiadoma, powinien dostać szansę w przyszłym sezonie, żeby realnie ocenić jego ewentualną przydatność do drużyny.

Inna sprawa, że Simeone pewnie długo nie poinwestuje i za rok powie "bongiorno, Milano!"

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski