AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 18 sierpnia 2017, 20:22. Na stronie przebywa 515 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika kvrol


Profil użytkownika kvrol

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: kvrol
  • Grupa: Redaktor
  • Data rejestracji: 22.12.2016; 21:35
  • Punktów: 4345
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 430
  • Newsów: 219
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie komentarze tego użytkownika

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 38 minut temu

Costa chce odejść z Chelsea i grać, najlepiej w Atletico, ale nie zamierza czekać. Chelsea chce sprzedać Costę, ale nie zamierza się targować i chce minimum 55 milionów euro, co i tak jest promocją. W międzyczasie prowadzi wewnętrzną wojnę z Diego. Atletico chce Costę, ale jak najmniejszym kosztem i liczy, że uda się nie przekroczyć 45 milionów euro.

Wychodzi na to, że Costa pójdzie do innego klubu, Chelsea zarobi swoje, a my zostaniemy kolejny sezon z Gameiro, Torresem i być może Vietto, mając w perspektywie odejście Griezmanna w 2018 roku i praktycznie zero alternatyw na jego następcę, bo tak niskiej kwoty w porównaniu do jakości jak w przypadku Costy nie było i nie będzie, a wątpię, że za rok wyłożymy 70-80 milionów na klasowego napastnika.

Reasumując, Atletico powinno zrobić wszystko, by Costa wrócił, a następnie przez te miesiące powinien zasuwać pod okiem Profe Ortegi, bo nie wierzę, że po dwóch miesiącach wakacji - i to w Brazylii - jest w formie, którą rzekomo utrzymuje.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 7 godzin temu

Na treningu Simeone ćwiczył takie ustawienie: Oblak; Juanfran, Giménez, Savić, Lucas; Koke, Gabi, Saúl, Carrasco; Griezmann, Torres.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 9 godzin temu

Robią te listy przedwstępne, wstępne, ostateczne, finałowe. Znani są zwycięzcy - a przynajmniej nie wyobrażam sobie, by nie wygrali Zidane i Ronaldo - więc wystarczyłoby podać trójki kandydatów. Rozumiem,że chce się wyróżnić jak największą liczbę graczy/trenerów, ale wątpię, że któremukolwiek to w jakikolwiek sposób imponuje i go nobilituje.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 9 godzin temu

Przy jego eksploatacji wystarczą dwa sezony, by wszedł do pierwszej szóstki.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: wczoraj o 11:44

Nierealne, ale widziałbym w tym szansę dla Sergiego.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 3 dni temu

Mensah w końcu chyba odnalazł klub na swoim poziomie.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 3 dni temu

Problem w tym, że załatwienie tego poza okienkiem oznacza, że Costa nie dość, że nigdzie nie będzie grał do stycznia, to jeszcze nie będzie nawet u nas trenował.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 4 dni temu

Costa dolewa oliwy do ognia. Widać, że jest bardzo zdeterminowany, by do nas wrócić i ucieka się już do wszystkiego, by to pokazać. Szkoda byłoby to zaprzepaścić i nie ściągnąć go z powrotem, bo pewnie odnalazłby się tak samo jak Filipe. Zwłaszcza że nikogo lepszego na styczeń już nie zaklepiemy.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 4 dni temu

Dokładnie. Tacy gracze jak Perea i Assuncao to skarb dla akademii. Fajnie byłoby też zaangażować na przykład Antonio Lopeza albo Domingueza.

kvrol
Komentarzy: 430
Newsów: 219
Dodano: 7 dni temu

U nas nie ma szans na grę przez najbliższe 2-3 lata, więc bardzo dobry wybór. W Getafe powinien trochę minut złapać. Może nie będzie tak kluczowym graczem jak w Tenerife, ale swoje szanse dostanie. Trzymam kciuki, żeby dalej się rozwijał.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski