AtleticoPoland.com - Polska strefa fanów Atletico Madryt

DZISIAJ JEST: 24 lutego 2020, 18:05. Na stronie przebywa 326 kibiców.
Strona głównaProfil użytkownika kamilinho


Profil użytkownika kamilinho

Podstawowe dane

  • Nazwa użytkownika: kamilinho
  • Grupa: Użytkownicy
  • Data rejestracji: 25.05.2011; 00:00
  • Punktów: 3870
  • Punktów typera: 0
  • Ostrzeżeń: 0 / 5
  • Komentarzy: 1461
  • Newsów: 0
Ten użytkownik posiada obecnie 0 ostrzeżeń. W przypadku posiadania 5 lub więcej ostrzeżeń użytkownicy tracą możliwość pisania treści w serwisie.

Ostatnie newsy tego użytkownika

Ten użytkownik nie posiada napisanych newsów

Ostatnie komentarze tego użytkownika

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Mogę mówić tylko za siebie, więc to zrobię: nudzi mnie oglądanie Atletico okrutnie, mecz z Barceloną był pierwszy od naprawdę dawna jaki obejrzałem, i utwierdziłem się w przekonaniu że dalej mi się nie chce takiego futbolu oglądać. Nie podobało mi się danie chorej tygodniówki Griezmannowi, brak pomysłu na drużyny młodzieżowe. Nigdy nie aspirowałem do miana kibica roku, mam sympatię do Atletico od dobrych 12 lat ale jakoś miłość się wyczerpała, zaglądam na stronę regularnie chyba bardziej z przyzwyczajenia, czasami coś napiszę ale raczej rzadko. Podejrzewam że jest tu więcej takich osób, co w połączeniu z obowiązkami, brakiem czasu, skutkuje tym że strona jest od jakiegoś czasu w stagnacji. Dlaczego Cię to dziwi? Nie wiem. Dlaczego wymagasz od społeczności tej strony by "oddawała tyle uczuć i weny dramatycznemu meczowi swego zespołu" co ja w jakimś komentarzu? Nie wiem. Co ma ta społeczność do mojego komentarza? Dlaczego to "żebyście" a nie "żebyś"? Tego nie wiem również. Dlaczego miałbym pisać komentarz po meczu, dokładając cegiełkę do wymaganej przez Ciebie weny i uczuć do klubu, skoro żadnych uczuć ten mecz we mnie nie wzbudził i wiem że nie będę oglądał kolejnych? Czy muszę być oddanym kibicem, pałającym miłością do klubu i rozpisującym się o tym kwieciście, albo ma mnie nie być tu w ogóle i nie komentować Twoich prowokacyjnych komentarzy? Nie mogę być sobie po prostu kibicem w stagnacji, czekającym lepszych czasów (zmiany trenera, stylu gry, lub wizji na budowę drużyny-> subiektywna opinia, nie odwołanie się do argumentu rzekomego stanu ogólnego)?

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Chyba zrozumiałe jest że jak tu ktoś wstawia swoje odczucia odnośnie meczu czy ogólnie tego jak mu się ostatnio futbol grany przez Atletico podoba, nad swoją ksywką w komentarzu, to jest to jego subiektywne zdanie, a nie "odwołanie się do argumentu rzekomego stanu ogólnego", co sugerujesz? Czy my, ludzie sympatyzujący z Atletico w mniejszym lub większym stopniu, musimy odczuwać taką więź jak ludzie z Madrytu, wychowani w miłości do klubu, będący na każdym meczu itp? Chyba nie, to nie ten poziom kibicowania. Dziwi Cię to? No to nie wiem co można poradzić w tej sytuacji, musisz chyba tak w tym zdziwieniu trwać. Nie każdy jest wielkim koneserem niuansów taktycznych, nie każdy dostaje ekstazy na widok idealnie przesuwających się formacji w obronie itp. Strasznie mnie dziwi po co te komentarze i chęć wywyższenia się intelektualnego na tle "szarej masy" kibiców tego forum, która aż bije z tych kilku, przeszytych wyszukanym słownictwem wraz z koniecznością dowalenia się do każdej popierdółki, zdań. Ale cóż, chyba będę musiał w tym zdziwieniu trwać, tak jak i Ty w swoim.

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Trzeba było sprzedać Griezmanna zamiast dawać mu tak ogromną pensję. Dlaczego innym piłkarzom ma się chcieć jeździć na dupach, gdy widzą że dostają od niego x razy mniej pieniędzy a nie grają gorzej. Pisałem to po doniesieniach o jego nowej pensji, piszę i teraz. Kominy płacowe niszczą morale drużyny.

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Przecież było wiadomo że nie będzie największą gwiazdą zespołu. Przyszedł, swoje zrobił (bramki z Realem świeżo po powrocie!), teraz woli odejść by pograć jeszcze i zarobić na koniec kariery. Myślę że nikt o zdrowych zmysłach nie oczekiwał od niego więcej, niż dał zespołowi. Nie tylko poziom na boisku się liczy. To ikona, legenda klubu, dla kibiców to było wielkie wydarzenie. Takim piłkarzom należy się szacunek, którego Ty, johny, widocznie do niego nie masz. Pewnie jak większość ludzi tutaj do Ciebie, ze mną na czele, za Twoje wypowiedzi (pierwszy lepszy z brzegu: "Za Guardiolą to Cholo trampki może nosić w worku na zmianę butów w pierwszej klasie", szkoda że nie można poszukać głębiej w historii komentarzy, bo pamiętam wiele dosłownie skandalicznych, ostatnio widzę przestałeś bluzgać co nie zmienia faktu że ton masz taki sam od zawsze).

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Ja podobnie, w 60 minucie stwierdziłem że wolę się wyspać do roboty niż oglądać do końca. Klasycznie drużyna dała się wyszaleć przeciwnikowi, wykorzystała błędy i wygrała.

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 1 rok temu

Lepszym podwieszonym napastnikiem niż Cata Diaz na pewno nie będzie.

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

Hah faktycznie AC/DC :D Chyba niezłe proroctwo odwaliłem jak ustawiałem ten avatar :D

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

@Thorgal- chyba nie ma się co oszukiwać jeżeli chodzi o przyszłość Griezmanna, jeżeli nie zimą to najpóźniej po sezonie odejdzie. Tym bardziej trzeba się cieszyć, bo powoli wyrasta nam jego następca, no i wraca Costa. Potwór Diego+ szybki, zwinny i świetny technicznie Correa to może być najlepszy duet u nas od czasu Aguero i Forlana.

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

Jak? :D

kamilinho
Komentarzy: 1461
Newsów: 0
Dodano: 2 lata temu

Dokładnie. Nie ma się co łudzić, jeżeli wypowiada się w takim tonie to prędzej czy później odejdzie. Chwała mu za to że nie czaruje w żaden sposób kibiców, nie przekonuje o swojej miłości itp.

Projekt: Sebastian Safian
Kodowanie i wdrożenie: Kamil Brzyski